м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 24.51 UAH
1 EUR: 26.53 UAH
1 RUB: 0.39 UAH
Увійдіть до свого аккаунту
Англомовне таксі у Києві та Україні
Англомовне таксі у Києві та Україні

Англомовний водій у Києві

Останнім десятиліттям Київ став дуже популярним і цікавим для відвідувачів з інших країн. Все більше туристів і емігрантів приїжджають у столицю України. Ми пишаємося тим, що стали настільки популярними й намагаємося зробити все можливе, щоб бути частиною великої європейської сім'ї. Тому дуже важливо пропонувати нашим іноземним гостям доступні та якісні послуги.

Компанія «Ваш Водій», яка добре відома серед іноземних туристів і бізнесменів, надає настільки затребувану останнім часом послугу як таксі з англомовним водієм. Ми розуміємо занепокоєння іноземців щодо проблем комунікації, пов'язаних з нерозумінням їх рідної мови. Тому наша компанія робить все, щоб максимально підвищити Ваш комфорт в Україні й допомогти знову й знову відкривати цю країну!

Зробіть заявку на сайті або зателефонуйте нам, і англомовний водій таксі зустріне Вас в одному з київських аеропортів: в аеропорту Бориспіль (KBP) або в аеропорту Київ / Жуляни (IEV) і доставить Вас у потрібне Вам місце.

Зверніть увагу, що ми пропонуємо клієнтам безпечний, сучасний і надійний сервіс. Ми хочемо, щоб Ви відчували себе в безпеці й добре провели час під час Вашої подорожі Україною. Для цього наші водії таксі у Києві ретельно відібрані і навчені. Ми пропонуємо англомовний сервіс для наших клієнтів на таких класах автомобілів, як люксові авто (Мерседеси S класу), авто бізнес-класу і класу стандарт. Наша компанія прагне задовольнити всі вимоги гостей України, щоб заслужити довіру й авторитет на ринку транспортних послуг.

Переваги транспортних послуг компанії «Ваш Водій»

Наша компанія надає транспортні послуги іноземцям та співвітчизникам з 2002 року. У нас є всі необхідні ліцензії та дозволи для здійснення пасажирських перевезень в Україні.

Ми пропонуємо такі послуги, як трансфер в / з аеропорту, прокат автомобілів з водієм, послуги водія у Києві, Київській області та по всій Україні англійською, українською та російських мовами. Наші автомобілі тільки у чистому і відмінному технічному стані. У нас акуратні і ввічливі водії, які завжди допоможуть Вам з багажем. Крім цього, ми можемо допомогти в організації поселення, в організації переїздів, в організації екскурсій, усних і письмових перекладів.

Найняти водія з машиною нашої компанії в Києві, набагато краще, ніж найняти таксі з наступних причин:

• Ми даємо 100% гарантію того, що наш автомобіль приїде до клієнта (безумовно, якщо Ви зв'язалися з нами заздалегідь);

• Наші водії завжди приїжджають вчасно;

• Водії нашої компанії ввічливі, вони говорять англійською;

• У нас нові й чисті автомобілі: як зсередини, так і ззовні;

• Всі наші автомобілі знаходяться у хорошому технічному стані;

• Наші водії знайомі з древньою і сучасною історією Києва. Якщо ви хочете, вони покажуть Вам всі красиві та цікаві місця в місті.

За багато років нашої діяльності ми отримали необхідний досвід і знання, щоб зробити Вашу подорож приємною і безпечною.

Насолоджуйтесь перебуванням в Україні й залишайтеся з нами!