м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
USD: 23.6 UAH
EUR: 26.4 UAH
RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Англомовний водій і екскурсовод у Києві

Англомовний водій і екскурсовод у Києві

Послуга водія і гіда в одній особі набула широкого поширення в країнах з високим рівнем туристичного сервісу. Іноземні гості, які приїжджають, наприклад, до Лондона, Парижу чи Праги, хочуть безпечно та з комфортом переміщатися по місту й отримати, при цьому максимум вражень від відвідин цікавих місць. Київ, як з один з найбільших і найдавніших міст Європи, також не залишився без уваги туристів. Тепер і у  Києві стало можливим найняти водія та екскурсовода.

Кожному гостю столиці України, який вперше відвідує Київ і бажає познайомитися з його історією та культурою, потрібно дві речі: надійний автомобіль і обізнаний екскурсовод. Автомобіль, перш за все, потрібен для вільного переміщення містом і його околицями. Пересуватися по незнайомих і часто переповнених вулицях Києва краще з професійним водієм, який володіє навичками безпечного водіння у будь-яку погоду й, при цьому, знає, як об'їхати набридлі затори у центрі міста. Щоб уникнути зайвого стресу і отримати справжнє задоволення від прогулянок містом, необхідно найняти приватного водія зі своїм авто.

Для того, щоб відвідати всі цікаві та значущі місця у місті, не обійтися без екскурсовода - обізнаної людини, яка любить Київ і знає його історію. Професійний екскурсовод у Києві може у захопливій формі розповісти, як про загальновідомі факти, які можна знайти у Вікіпедії, так і розкрити багато цікавих сторінок історії з життя колишніх і сучасних жителів столиці, які не можна знайти в Інтернеті.

Взяти в оренду автомобіль з водієм і найняти досвідченого екскурсовода у Києві іноді може бути досить дорогим задоволенням. Вартість оренди автомобіля середнього або бізнес класу може становити від 10 до 25 доларів США на годину. А вартість послуг професійного екскурсовода (в залежності від кількості осіб в групі, маршруту, знання іноземної мови та іншого) обійдеться від 15 до 25 доларів за одну годину екскурсії. Чи не кожен турист може собі дозволити оплатити 120 доларів за, наприклад, тригодинну оглядову екскурсію по Києву.

Компанія Ваш Водій пропонує найняти професійного водія зі своїм авто та екскурсовода в одній особі. Наші водії добре говорять англійською мовою, мають багаторічний стаж безаварійного водіння й можуть провести захоплюючу екскурсію  Києвом і його околицями. Наприклад, якщо вартість оренди автомобіля становить 14 доларів на годину, то вартість послуги водія-екскурсовода у Києві - всього 16 доларів на годину. Погодьтеся, що плата у два долари на годину за послуги англомовного екскурсовода є чисто символічною.

Тепер Вам не доведеться вибирати: найняти приватного водія або найняти професійного гіда. З компанією Ваш Водій Ви зможете безпечно й комфортно дістатися до будь-якого місця у Києві і отримати захоплюючу екскурсію одночасно.

Наш водій-гід може зустріти Вас у міжнародному аеропорту Бориспіль, відвести у готель і розповісти про ті місця, де Ви будете проїжджати. І якщо Вам сподобається, і Ви будете готові поїхати на екскурсію, водій зустріне Вас у холі готелю і проведе захоплююче оглядову або тематичну екскурсію найцікавішими місцями древньої столиці України, які Вас можуть зацікавити.

Замовляйте водія і гіда у Києві недорого в компанії Ваш Водій!