м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 27.86 UAH
1 EUR: 33.01 UAH
1 RUB: 0.39 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Недорога оренда автомобіля з водієм у Києві

Недорога оренда автомобіля з водієм у Києві

Сучасний світ не можна уявити без автомобільного транспорту. Сьогодні автомобілі широко використовуються для вирішення бізнес-завдань і для особистого користування. Але не кожен може використовувати свою машину або автомобілі своїх друзів за певними обставинами. Коли потрібно їхати у відпустку, а залишати улюблений автомобіль на стоянці в аеропорту чи вокзалі занадто дорого. Або після гучної вечірки з розпиванням спиртного Вам сідати за кермо заборонено ПДР. Також є багато людей, у яких просто відсутній особистий автомобіль. Тому досить популярним сервісом в даний час є оренда автомобіля з водієм у Києві, який наша компанія надає з 2002 року.

Прокат автомобілів з водієм в Києві - дуже популярний сервіс, особливо у такому великому місті, як Київ, де інтенсивність руху, якість і кількість доріг вимагають від водія відмінних навичок керування й здатність орієнтуватися серед нескінченних заторів у центрі у години пік. Взяти в оренду авто дуже зручно, тому що людині не потрібно водійське посвідчення й вміння водити авто, щоб безпечно пересуватися по місту на машині.

Часто наші автомобілі замовляються мешканцями Києва для святкового кортежу молодят й для перевезення всіх гостей на весіллі. Оренда авто на весілля - наша найулюбленіша послуга. Ми підберемо для святкового кортежу гарні автомобілі й також допоможемо їх прикрасити.

У компанії Ваш Водій Ви можете орендувати автомобіль з водієм за розумними цінами. Наприклад, ми пропонуємо популярну Шкода Октавія тільки за 10 доларів на годину, а замовити розкішний Мерседес S класу Ви можете за 50 доларів.

Також у нас є пропозиція тим, хто цінує гроші більше, ніж надмірний комфорт. Наші недорогі транспортні послуги призначені саме для них. На не новому, але добре доглянутому автомобілі Ви можете замовити недорогий трансфер в аеропорт Бориспіль всього за 525 гривень або взяти напрокат автомобіль з водієм за 207 гривень на годину, щоб вільно пересуватися Києвом. Ми можемо запропонувати Вам автомобіль на будь-який смак.

Наші клієнти, які одного разу замовили у нас недорогу оренду автомобіля з водієм, рекомендують нас своїм друзям, адже тільки у нас Ви можете отримати якісне обслуговування за помірними цінами.

Замовляйте послуги нашої компанії, й Ви будете повністю задоволені рівнем нашого сервісу!