м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
USD: 23.6 UAH
EUR: 26.4 UAH
RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Оренда авто для знаменитостей у Києві

Оренда авто для знаменитостей у Києві

З 21 по 24 березня 2019 року до Києва приїжджав відомий італійський співак і композитор, поп-зірка світового масштабу Тото Кутуньо. Тисячі шанувальників великого Сальваторе відвідали його концерт в Національному палаці мистецтв «Україна». Компанія Ваш Водій мала честь надавати транспортне обслуговування знаменитому співакові. Для Тото Кутуньо був організований ВІП-трансфер з аеропорту Бориспіль, а потім надана погодинна оренда авто з водієм в Києві. Наш бездоганний Мерседес Бенц V-класу, 2018 року випуску, з професійним водієм всюди супроводжував гостя практично цілодобово. І компанія заслужила найвищу оцінку від відомого співака.

У місто Київ, столицю України, часто приїжджають відомі особистості з усього світу: поп і рок-зірки, актори, артисти, оперні співаки, спортсмени та успішні бізнесмени. Компанії, які організовують перебування гостей в столиці, так само як і в будь-якому місті України, продумують все до найдрібніших деталей в безпеці, поселенні, харчуванні, пересуванні й дозвіллі знаменитого гостя. Організатори намагаються надати все найкраще, щоб вимоглива зірка залишилася всім задоволена.

Особливе місце в організації перебування відомої особистості займає транспортне обслуговування. Загальновідомо, що ВІП-персони вимагають бездоганної якості послуг. Автомобілі повинні бути новими, а саме пересування по Києву і його околицями максимально комфортним і безпечним. Водії повинні бути перевіреними професіоналами своєї справи, які володіють, як мінімум, хорошою розмовною англійською мовою. Тому організатори ретельно вибирають кращі транспортні компанії для обслуговування зірки. Погодьтеся, не кожен перевізник у Києві може надати по-справжньому ВІП-сервіс. Транспортна компанія повинна мати нові бездоганні зовні і всередині автомобілі, спеціально навчений персонал і надавати послуги 24/7. Плани ВІП-ів часто змінюються й потрібно в будь-який момент миттєво реагувати на будь-які побажання в будь-який час доби. Словом, потрібно бути справжнім експертом по індивідуальному сервісу, щоб імениті гості залишалися задоволеними при будь-яких обставинах.

Транспортна компанія «Ваш Водій» має багаторічний досвід надання якісних послуг як звичайними туристам, так і знаменитостям. Нас вибирають для найвимогливіших замовників. Нас рекомендують як надійного перевізника у Києві і по всій Україні.