м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
USD: 24.4 UAH
EUR: 27.05 UAH
RUB: 0.4 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Оренда автомобіля з водієм або прокат автомобілів без водія у Києві та Україні: переваги та недоліки

Оренда автомобіля з водієм або прокат автомобілів без водія у Києві та Україні: переваги та недоліки
rent-car-with-driver-in-kiev-yourdriver

Безумовно, оренда автомобіля з водієм або оренда автомобіля без водія як у Києві, так і в Україні, мають свої переваги та недоліки. Якщо об'єктивно оцінювати описані варіанти прокату автомобілів, то можна навести такі аргументи:

  Переваги оренди авто без водія

- Конфіденційність. Будь-якого водія можна розглядати як потенційне джерело витоку інформації. Особливо, коли доводиться орендувати авто у незнайомій компанії. Більшість транспортних компаній не контролює своїх водіїв і не може дати гарантію повного збереження конфіденційних відомостей клієнта.

- Особистий простір. У кожної людини особистий простір може мати різні межі, і не дуже розбірливий водій може з легкістю їх порушувати. Не всі пасажири люблять поговорити «по душах» з водієм або послухати його улюблені шлягери на радіо «Шансоні».

- Вартість. Існує думка, що оренда авто без водія набагато дешевше, ніж оренда авто з водієм. Спробуємо розглянути дане питання на прикладі оренди популярної Тойоти Короли у місті Києві. Оренда Короли 2016 року випуску без водія коштує в середньому 1680 грн ($60) на добу (чим довше строк оренди, тим нижче вартість). Також необхідно врахувати вартість бензину, який клієнт повинен заправити при поверненні автомобіля. Його вартість буде залежати від кількості кілометрів, яке Ви плануєте проїхати. Орієнтовна вартість 1 літра бензину 30 гривень ($ 1.15). Приблизний витрата палива 8 літрів на 100 кілометрів пробігу. При цьому замовити оренду машини без водія на кілька годин неможливо. Мінімальне замовлення можна зробити тільки на добу, тому орендна плата складе ті ж 1680 гривень (60 $) плюс сума витрат на бензин. Вартість оренди машини з водієм тієї ж Тойоти Короли коштує 315 гривень за годину ($ 9). У цю вартість вже входить вартість палива. Слід зауважити, що машину можна замовити мінімум на 2 години. За 1680 гривень ($ 60) і імовірно 300 гривень (11,5 $) на бензин, Ви зможете орендувати Тойоту Королу з водієм майже на цілих 8 годин! Зазвичай цього часу більш, ніж достатньо для вирішення необхідних завдань клієнта протягом дня.

Переваги оренди автомобіля з водієм:

- Відповідальність водія. Ні для кого не є секретом, що керування автомобілем пов'язане з певним ризиком. У разі ДТП або порушенні правил дорожнього руху під час керування орендованим автомобілем клієнт несе матеріальну, адміністративну та кримінальну відповідальність. При оренді автомобіля з водієм за будь-яких обставин в дорозі відповідальність несе виключно водій. Можна заперечити, що при оренді авто без водія машина страхується і при акуратному керуванні нічого не може трапитися. Але, як то кажуть, випадки бувають різні ... Розглянемо один інцидент, який стався не так давно в Україні з туристами, які орендували авто без водія. Так, двоє громадян США на орендованому автомобілі вирушили з Києва в інше місто. За кермом був 58-річний чоловік, який акуратно й впевнено водив авто. В дорозі сталося непередбачене. Грубо порушуючи правила дорожнього руху, місцевий житель в стані глибокого алкогольного сп'яніння потрапив під колеса орендованого авто. Згідно з українським законодавством при настанні смерті будь-якої особи в результаті ДТП завжди відкривається кримінальне провадження. Водій, не дивлячись на свою повну не винуватість, з великими труднощами зміг повернутися додому. М'яко кажучи, враження від поїздки на орендованому авто без водія в Україні залишилися не найкращі. Чи варто так ризикувати?

- Професійні водії. Яким би гарним водієм турист не був турист, він все одно буде знати вулиці міст України та ситуацію на дорогах не так добре, як місцеві водії. Використання сервісів GPS-навігації багато в чому полегшують процес орієнтування на місцевості, але навичок і знань професійного водія вони не замінять. Адже ніякої сервіс не покаже стан українських доріг, які, як відомо, за якістю багато в чому поступаються американським і європейським дорогам. Потрібно відзначити також, що культура водіння місцевих водіїв відстає від європейських стандартів.

 - Відсутність додаткових витрат. У разі оренди автомобіля з водієм будь-які непередбачені витрати просто виключені. При оренді авто без водія крім прямих витрат, необхідно буде внести транспортної компанії заставу в розмірі 16 800 гривень ($ 600). Дану суму повертають за умови відсутності будь-якої шкоди для автомобіля. Якщо клієнт вносив суму готівкою, то гроші повернуть відразу після повернення машини.

Якщо ж заставу було внесено за допомогою блокування коштів на банківському рахунку клієнта, то банк може розблокувати гроші протягом 2 місяців після повернення авто. Звичайно ж, протягом цього терміну дана сума буде не доступна для використання.

 Також слід врахувати, що навіть при незначній дорожньо-транспортній пригоді, із загальної суми застави буде вирахувана сума франшизи, зазначена в страховому полісі. Дуже часто сума франшизи буває дорівнює сумі внесеної клієнтом застави. Тому завжди слід дуже уважно читати умови договору оренди і страхового полісу.

- Зручність обслуговування. У разі оренди автомобіля з водієм машина і водій приїдуть за вказаною клієнтом адресою. При цьому клієнту немає ніякої необхідності їхати в офіс компанії, що дає в оренду машину разом з водієм, щоб підписувати необхідні документи і залишати, до того ж, ксерокопії своїх документів. Також не потрібно двічі їхати до місця знаходження орендованого автомобіля, щоб спочатку його забрати, а після користування повернути назад власнику.

Таким чином, зваживши всі переваги і недоліки обох типів оренд можна зробити правильний і усвідомлений вибір. Головне - не помилитися у виборі компанії, що надає транспортні послуги. Якщо робота з клієнтами поставлена, що називається, «на потік»: коли сервіс перестає бути індивідуальним, а часом, справедливим і чесним, то будь-яка оренда авто принесе лише розчарування і фінансові втрати.

Компанія «Ваш Водій» понад 16 років здає в оренду автомобілі з водієм. Компанія надає індивідуальний, надійний і доступний сервіс. Тут чують і розуміють свого клієнта. У компанії існує строгий відбір кандидатів на позицію водія: тут важливо не тільки професійні, а й особисті якості людини. Водії компанії слідують чітким етичним нормам при обслуговуванні замовників. Вони уважні, ввічливі й не порушують особистого простору клієнта. Тільки високий професіоналізм, відточений роками роботи, є запорукою задоволеності клієнта. Виберіть свою машину з водієм напрокат на нашому сайті.