м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 35.6 UAH
1 EUR: 37.5 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Оренда Мерседес Майбах з водієм. Таксі Майбах у Києві

Оренда Мерседес Майбах з водієм. Таксі Майбах у Києві
mercedes-maybach-with-driver-kyiv-city-center-yourdriver-picture

Оренда Мерседес-Бенц Майбах (Mercedes-Benz Maybach) з водієм в Києві

 

Автомобіль, що був створений для задоволення найвишуканіших запитів, ім'я якого стало синонімом статусу, розкоші й досконалості - це Mercedes-Maybach S-клас! І наша компанія пропонує даний автомобіль напрокат. Ми готові зробити будь-яку вашу поїздку максимально комфортною і незабутньою, адже при оренді Майбаха ви зможете зануритися в світ сучасних і технологічних рішень, затишку й спокою.

Будучи флагманським люксовим седаном, Mercedes-Maybach S-клас створювався у першу чергу для їзди з водієм. Орендуючи у нас Майбах з водієм, ви зможете максимально зосередитися на ваших бізнес-питаннях, приділити час своїм рідним або ж відпочити у вишуканій атмосфері одного з найбільш преміальних автомобілів у світі. Незалежно від мети оренди Mercedes-Maybach ви сповна зможете відчути весь досвід і старання, вкладені інженерами у створення цієї преміальної моделі!

 

Які переваги взяти Майбаха S-клас напрокат

 

Майбах S-клас відразу виділяється в потоці автомобілей завдяки значним розмірам, великій фальшрадіаторной решітці, великої кількості хрому в оздобленні, оригінальними колісними дисками, а також цікавою деталлю - невеликим віконцем у задній стійці. Воно робить силует Майбаха більш впізнаваним, а салон наповнює приємним природним світлом. Зовсім поруч розташований невеликий логотип бренду, як скромне нагадування про те, в який саме автомобіль ви сідаєте. Ну а благородні лінії кузова і ставний силует не дадуть сплутати Mercedes-Maybach з іншими представницькими автомобілями.

Салон Майбаха прикрашають кращі матеріали оздоблення: дуже м’яка шкіра особливої ​​обробки, вставки з дерева й металу, приємні на дотик пластик. Крісла тут оснащені індивідуальними електрорегулюванням, а їх можливості налаштування та трансформації значно ширше, ніж у інших автомобільних кріслах. Так, наприклад, крісла з великою кількістю електрорегулювань дозволяють, окрім іншого, налаштувати підтримку для колін і спеціальну підніжку для ступнів. Всі функції комфорту в салоні індивідуалізовані: кожен з пасажирів другого ряду має в своєму розпорядженні дисплей інформаційно-розважальної системи, може налаштовувати клімат на свій розсуд і управляти вбудованим масажем в залежності від настрою, вибираючи розслабляючий або тонізуючий. Про тишу в салоні піклується відмінна звукоізоляція і спеціальні потовщені скла.

 

 

Ведущий автор:
Ігор Редько
Оновлено: 27.05.2021