м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 27.2 UAH
1 EUR: 30.8 UAH
1 RUB: 0.39 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Оренда оригінального Мерседес Віто у Києві

Оренда оригінального Мерседес Віто у Києві

Багато років конструктори концерну Daimler AG покращують автомобілі Мерседес. Інженерні рішення останніх років показали вражаючі результати. Сьогодні Мерседес один з лідерів світового автопрому. Кожний продукт концерну знаходить позитивні відгуки у автолюбителів. Яскравим зразком популярного авто є модель Віто (Vito).

Мерседес Віто (Mercedes Vito) - це мікроавтобус, який об'єднав вишуканість легкового автомобіля і практичність автобусу. У ньому зручно розміщуються 8 осіб і при цьому можна завантажити великий обсяг речей пасажирів. Віто Вам буде корисним для бізнес-поїздок, поїздок на корпоратив, для зустрічі друзів в аеропорту, туристичних поїздок.

При всіх транспортних перевагах Мерседеса Віто слід відзначити здобутки відносно питань безпеки. Система безпеки Віто має ефективні активні й пасивні складові. Навіть у базовій комплектації Віто активна система безпеки складається з:

• EBV - електронна система розподілу гальмівного зусилля;

• ESP - електронна система стабілізації;

• ABS - антиблокувальна система;

• ASR - антипробуксовочна система;

• BAS - система екстреного гальмування

Пасивна система безпеки представлена ​​підголівниками з двоступеневим регулюванням і трьохточковими ременями безпеки для кожного пасажирського сидіння.

У питаннях безпеки на мінівенах Віто слід буди пильним. Хоч левова частка мінівенів потрапляють до нас з європейських країн, нерідкі випадки, коли нерозважливі автовласники переформатують вантажний фургон на пасажирський мікроавтобус, а потім пропонують в оренду Мерседес Віто у Києві та інших регіонах за тими ж цінами, що й оригінальні мінівени. Безумовно, після таких апгрейдів ні про яку безпеку говорити не доводиться. Як правило, на сидіннях таких переробок не встановлені ремені безпеки. Якщо ж їх все-таки встановили, то безпека пасажирів залишається під загрозою. Через не якісне кріплення до підлоги сидіння можуть відриватися й переміщатися по салону разом з пасажирами у разі ДТП.

Також в неоригінальних пасажирських Віто відсутній задній кондиціонер і задній обігрівач. У результаті чого під час літньої спеки при включеному передньому кондиціонері, пасажири у передній частині салону будуть відчувати холод, а пасажири у задній частині салону будуть відчувати всі «принади» літньої спеки. А у зимовий час пасажирам попереду буде тепло, а ззаду - холодно.

Отже, щоб замовити оригінальний Мерседес Віто потрібно з'ясувати у автовласника особливості походження даного мінівена. Щоб уникнути можливого обману з цього питання з боку власників Віто, ми радимо звертатися до надійних транспортних компаній, які турбуються про безпеку своїх пасажирів і цінують свою репутацію.

Щоб взяти в оренду оригінальний Віто, звертайтеся в компанію Ваш Водій!