м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 27.2 UAH
1 EUR: 30.8 UAH
1 RUB: 0.39 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Особливості оренди Мерседес Віано (Мерседес V класу) з водієм

Особливості оренди Мерседес Віано (Мерседес V класу) з водієм

Вже понад 125 років дизайнери Мерседес вдосконалювали свої автомобілі. Й вони досягли великого успіху. Сьогодні концерн Daimler AG є одним з лідерів світової автомобільної промисловості. Одним з перлин модельного ряду є Мерседес Віано або Мерседес V класу.

Мерседес Віано - це мінівен, який поєднує в собі вишуканість пасажирського седану Мерседес, а також практичність комерційного автомобіля. Він може легко перевозити пасажирів і одночасно вміщувати великий обсяг багажу. Це ідеальний автомобіль на всі випадки життя: для ділових поїздок, трансферу в аеропорт і екскурсій.

Мерседес V клас також є безпечним автомобілем. Він має всі види активних і пасивних систем безпеки. Електронна система розподілу гальмівного зусилля EBV, електронна система стабілізації ESP з антиблокувальною системою ABS, система контролю тяги ASR і система аварійного гальмування BAS в стандартній комплектації. Всі пасажирські сидіння в задній частині мікроавтобуса Мерседес Віано оснащені вбудованими трьохточковими ременями безпеки й підголовниками з двоступеневим регулюванням.

Але будьте обережні: не дивлячись на те, що більшість мікроавтобусів доставляються до України з Європи дуже часто, Ви можете зіткнутися з підробкою. Деякі нечесні власники мінівенів Мерседес Віано переробляють вантажні мікроавтобуси на пасажирські мнівени. Після таких оновлень говорити про безпеку пасажирів просто неможливо. Зазвичай місця у таких мінівенах не обладнані ременями безпеки. Але навіть якщо ремені безпеки встановлені, здоров'я й життя пасажирів все ж залишаються у небезпеці. Якщо відбувається аварія, сидіння, які належним чином не закріплені до підлоги, зазвичай вириваються з місць кріплення разом з своїми пасажирами.

Крім того, ці зміни негативно впливають на комфорт автомобіля. У колишніх вантажних Мерседесах, а нині пасажирських мінівенах немає заднього кондиціонера й заднього обігрівача. Іншими словами, в період літньої спеки вмикається передній кондиціонер, в результаті чого пасажирам на передніх сидіннях буде холодно, а пасажирам на задніх сидіннях буде жарко. Взимку ж буде тепло у передній частині мікроавтобуса й холодно на задніх сидіннях. Тому, коли Ви хочете замовити Мерседес Віано з водієм в Києві, поцікавтеся у водія: чи був змінений його мікроавтобус чи ні. На жаль, не всі водії зможуть чесно відповісти на питання про походження свого мікроавтобуса, тому ми рекомендуємо використовувати перевірених перевізників. Будьте впевнені - компанія Ваш Водій вкрай стурбована безпекою пасажирів при наданні транспортних послуг. Ми працюємо тільки з професійними водіями на безпечних Мерседесах V класу.

Поспішайте замовити Мерседес V класу з водієм в Києві недорого у компанії Ваш Водій!