м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 28.35 UAH
1 EUR: 34.25 UAH
1 RUB: 0.4 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Ділові послуги

Бізнес послуги у Києві та Україні

Ви хочете вийти на український ринок і не знаєте з чого почати? Вам потрібен надійний партнер для ведення бізнесу в Україні? Ви не знаєте всіх тонкощів місцевого законодавства, яке регулює сферу Вашого бізнесу? Ваш бізнес потребує юридичного або податковому супроводу? Компанія Ваш Водій допоможе Вам у вирішенні цих питань, а також готова сприяти у будь-яких питаннях ділового туризму у Києві та на території всієї України.

Україна - країна не розкритих унікальних можливостей для ведення бізнесу. Представникам міжнародного бізнесу буде цікаво як знайти тут нові ринки збуту, так і відкрити нові виробничі потужності.

В Україні Ви можете знайти кваліфікований і працьовитий персонал при досить низькому рівні заробітної плати. За даними Державної Службою Статистики, середня заробітна плата в квітні 2018 року в Україні становить 324 доларів або 278 євро. По місту Києву ця цифра трохи вища і становить 502 долара або 430 євро. Для порівняння, середня зарплата у Китаї в 2017 році склала 850 доларів, а в столиці Пекіні цілих 1500 доларів!

Також для малого і середнього бізнесу є можливість вести бізнес за спрощеною системою оподаткування. А останнім часом іноземцям відкрити приватне підприємство можна всього за декілька днів. Виходячи з цього, відкрити бізнес в Україні є дуже перспективним.

Компанія Ваш Водій готова сприяти в організації Вашого бізнесу в Україні за наступними напрямками:

 • реєстрація підприємства будь-якої організаційно-правової форми;
 • підбір персоналу;
 • усні та письмові переклади;
 • організація виставок;
 • організація конференцій;
 • маркетингові дослідження ринку;
 • пошук потенційних клієнтів;
 • пошук потенційних партнерів;
 • візова підтримка по всій Україні;
 • бронювання готелів в Києві та Україні;
 • транспортні послуги Україні та ближньому зарубіжжю;
 • юридичні послуги.

Компанія Ваш Водій допоможе Вам досягти успіху в організації й веденні бізнесу в Україні. Замовте послуги бізнесу у Києві і Україні, й ми неодмінно допоможемо Вам!

Замовити зараз
Доступні послуги:
Поселення у Києві Компанія Ваш Водій не тільки надає транспортні послуги нашим клієнтам, але й допомагає з поселенням у Києві, Київській області та в інших містах України. Ми допоможемо Вам знайти якісне житло у центрі Києва, вибрати й оселитися у гарному й недорогому
Перейти
Організація ділових заходів у Києві та Україні Жоден український або іноземний бізнес не обходиться без проведення ділових заходів для своїх співробітників, для партнерів по бізнесу, для існуючих або потенційних клієнтів. Кожному бізнесу для досягнення успіху необхідно
Перейти
Послуги перекладача у Києві З розвитком міжнародної торгівлі, поліпшенням інвестиційного клімату та сприятливими умовами ведення бізнесу в Україні, контакти між представниками іноземних компаній і українськими підприємцями стають більш інтенсивними. Все більше бізнесменів з
Перейти