м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 39.85 UAH
1 EUR: 42.85 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Послуги перекладача

Послуги перекладача

Послуги перекладача у Києві

З розвитком міжнародної торгівлі, поліпшенням інвестиційного клімату та сприятливими умовами ведення бізнесу в Україні, контакти між представниками іноземних компаній і українськими підприємцями стають більш інтенсивними. Все більше бізнесменів з США, Європи та Азії шукають в Україні ділових партнерів, постачальників або споживачів. Питання спілкування між представниками різних країн у діловій сфері стає як ніколи актуальним.

У проведенні ділових переговорів вкрай важливо правильно розуміти своїх партнерів – не достатнє розуміння або спотворене уявлення про предмет спілкування може обернутися значними збитками й втратою потенційних можливостей. У такому випадку, роль перекладача є принципово важливою.

У компанії Ваш Водій є іспано-, німецько і англомовні водії, які зможуть допомогти з перекладами під час ділових поїздок на автомобілях нашої компанії. Також у нас є професійні перекладачі, які зможуть здійснити найскладніші види перекладів на вузькоспеціалізовані теми. Ми співпрацюємо з дипломованими та досвідченими перекладачами у Києві й у практично у всіх великих містах України, які зроблять якісний переклад під час бізнес-зустрічі, конференції або презентації на високому професійному рівні.

Послуги перекладу в Києві нашої компанії включають:

  • послуги усного перекладача (синхронний і послідовний переклад);
  • послуги особистого перекладача;
  • послуги письмового перекладу;
  • дистанційний переклад за допомогою засобів зв'язку (телефон, Skype, Vyber та ін.)
  • переклад документів (текстів).

Також одним з популярних видів послуг перекладу - це супровід іноземців у Києві і Україні. Наш професійний перекладач буде супроводжувати іноземного гостя в будь-яке місце, яке йому потрібно відвідати.

З кваліфікованими перекладачами нашої компанії мовний бар'єр не стане перешкодою у розвитку Вашого бізнесу в Україні.

У компанії Ваш Водій замовити послуги перекладача у Києві недорого і при цьому отримати якісний переклад Ви можете, заповнивши форму запиту.

Замовити зараз
Зробити запит