м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 40.2 UAH
1 EUR: 43.7 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд у Києві

Домашній переїзд або переїзду квартири у Києві або Київській області може бути складною процедурою. Компанія Ваш Водій дотримується високих стандартів якості своїх послуг, а це означає, що ми візьмемо на себе всі турботи по переміщенню Ваших речей з одного Вашого будинку у інший. Ми допоможемо Вам в будь-якій ситуації з почуттям такту й ввічливості.

Фахівці компанії «Ваш Водій» проводять домашній переїзд у Києві у наступній послідовності:

1. прибудуть у точно визначений час;

2. розберуть меблі;

3. упакують всі предмети у спеціальні контейнери або плівку;

4. обережно вивезуть і занурять їх у спеціальний транспорт;

5. приберуть залишки пакувального матеріалу;

6. професійно закріплять вантаж у кузові автомобіля;

7. будуть дбайливо транспортувати й вивантажувати його;

8. весь вантаж буде внесений по Вашому запиту;

9. наші фахівці зберуть меблі та подбають про залишки упаковки.

Компанія Ваш Водій організовує все таким чином, щоб перебування у Києві або Київській області було для Вас максимально комфортним!

Щоб замовити квартирний переїзд у Києві недорого, Ви повинні просто зв’язатися з нами і повідомити про приблизну дату виїзду з квартири, а також про приблизну кількість речей домашнього вжитку. Не забудьте проінформувати про наявність негабаритних вантажів таких, як сейф або фортепіано. Наші фахівці поставлять Вам необхідні запитання й складуть вартість майбутнього переїзду, а також складуть приблизний план робіт. Крім цього, розраховується кількість необхідного транспорту для виїзду з квартири, а також оптимальну кількість необхідних вантажників. При необхідності наш спеціаліст приїде до Вас і зробить точну оцінку вартості перевезення.

Наша компанія гарантує безпеку перевезення вантажу. Пакування речей домашнього вжитку починається з підготовки: наші співробітники будуть розміщувати речі в спеціальні ящики, ретельно розбирати і упаковувати меблі; вивозити їх і завантажувати в спеціальний транспорт. Ми здійснюємо перевезення меблів спеціалізованими меблевими фургонами, які оснащені пристроями для кріплення вантажів, що запобігає їх пошкодження під час транспортування.

Наступний етап - розвантаження речей і їх доставка в квартиру. Наші співробітники будуть збирати меблі й розставляти її відповідно до Ваших побажань. Наші вантажники - фахівці з великим досвідом, ввічливі та акуратні. У нашому штаті працюють тільки досвідчені фахівці з високою кваліфікацією, які виконують належну роботу щодо завантаження й розвантаження коштовного устаткування та меблів.

Ми можемо надати Вам спеціальні пакувальні матеріали, які надійно захистять Ваші речі й меблі від пошкоджень при транспортуванні. У нас Ви можете отримати компетентні рекомендації щодо упаковки й замовити необхідний пакувальний матеріал.

Вартість квартирного переїзду

Ціна квартирного переїзду в Києві формується з розрахунку кожної години робіт з перевезення. У вартість входить:

  • розбирання та упаковка меблів;
  • доставка в автомобіль;
  • навантаження і транспортування;
  • вивантаження речей;
  • cкладання меблів.

Крім того, на вартість виїзду з квартири може вплинути відсутність або присутність у будинку ліфта. Якщо Ви не хочете упаковувати свої сумки, ми допоможемо Вам і в цьому. Якщо Ви зробите замовлення заздалегідь, ми спакуємо Ваші предмети у таких матеріалах, як стрейч-плівка, гофрований картон, стрічка, піногума, пінопласт, повітропроникна плівка. Замовити переїзд квартири в Києві у нас буде недорого, якщо Ви зателефонуєте нам заздалегідь й розповісте про всі Ваші потреби.

Ми також надаємо такі додаткові послуги, як очищення старої квартири після переїзду, збір сміття та підключення побутової техніки у новому місці. Після розпакування меблів і особистих речей наші співробітники забирають непотрібний пакувальний матеріал, який залишається після розпакування.

Переваги переїзду на іншу квартиру з компанією «Ваш Водій»

Багаторічний досвід проведення домашніх переїздів дав можливість сформувати дружний колектив і отримати спеціалізовані знання й навички для успішного переїзду Вашої квартири. Звернення до нас дає Вам наступні переваги:

• важливою відмінністю нашої компанії є різноманітний і великий парк транспортних засобів, що дозволяє індивідуальний підхід до кожної справи. Ми підберемо необхідні вантажівки у потрібній кількості;

• наші автомобілі оснащені всім необхідним для компетентного розміщення і кріплення речей в салоні. Вам не потрібно турбуватися про безпеку вашої власності: виїзд з компанією Ваш Водій є надійним і безпечним;

• ми гарантуємо, що Ваш переїзд буде приємним - всі цінні та крихкі речі (оргтехніка або сімейні реліквії) не будуть пошкоджені під час транспортування;

• ми не робимо обіцянок, які не можуть бути виконані, тому що наші фахівці розуміють повну відповідальність у цьому процесі. Переїзд з офісу або квартири повністю контролюється нами на кожному етапі;

• перевезення Вашого майна здійснюється якнайшвидше й максимально обережно;

• будь-який професійно досконалий домашній переїзд завжди є складним процесом. Необхідні транспортні засоби, професійні вантажники і пакувальні матеріали - у нас є все, щоб Вам допомогти.

Ви можете замовити всі послуги та кожну окремо. У нас низькі ціни, але якість задовольнить будь-які Ваші вимоги.

Замовте якісний домашній або квартирний переїзд в Києві зараз!

Зробити запит