м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 40.2 UAH
1 EUR: 43.7 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Оренда грузового авто

Оберіть категорію грузового автомобіля
Оренда грузового авто

Оренда вантажного автомобіля у Києві

Для перевезення різних вантажів компанія Ваш Водій пропонує взяти в оренду вантажний автомобіль з водієм в Києві і Україні. Якщо Вам потрібно перевести меблі, холодильник, пральну машину, особисті речі, піаніно, сейф, будматеріали або вивести будівельне сміття, Ви можете у нас замовити вантажне таксі у Києві недорого і при цьому отримати якісний сервіс. Завдяки багаторічному досвіду в вантажоперевезеннях по Києву і по всій Україні ми розуміємо всі тонкощі у доставці побутових і промислових вантажів.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам весь спектр послуг з перевезення вантажів будь-якої ваги і розміру. У нас є вантажні автомобілі вантажопідйомністю від 0.4 т до 20 тон і об'ємом від 4 до 86 кубічних метрів. Наприклад, для перевезення вантажу вагою до 1,5 тн. ми можемо запропонувати Вам орендувати Газель з водієм, а для транспортування вантажу вагою до 2 тн. - взяти напрокат вантажний Мерседес Спринтер. Для перевезення вантажу більш до 20 тн.  ми пропонуємо в оренду вантажні автомобілі MAN, Tata, DAF, Mercedes, Iveco, Фольцваген та інші.

Вантажоперевезення на Газелі у Києві

Найбільш популярним малотоннажною вантажівкою для вантажоперевезень у Києві є Газель.  Ми рекомендуємо взяти в оренду Газель у Києві завдяки багатьом факторам.

Існують дві основні модифікації по довжині кузова, 3 метра і 4.10 метра. Довжина кузова в 4 метри досягається шляхом розрізання рами і подовженням її з допомогою швелерів. Після такої не хитрої маніпуляції вантажити в Газель більше, ніж 1.5 тони не рекомендуємо, т. я. до місця розвантаження можна й не доїхати. У недбайливих перевізників, які пропонують вантажоперевезення Газеллю у Києві, були курйозні випадки, коли в місці розрізу рами, швелер не витримував і середня частина машини падала на асфальт посеред вулиці. Компанія Ваш Водій рекомендує брати в оренду Газель тільки з оригінальним кузовом.

Стандартна висота «заводського» тенту становить 1.45 м від підлоги до верхньої його точки. З такою висотою тенту стояти в кузові в зігнутому положенні і при цьому вантажити або вивантажувати різні вантажі дуже незручно. Тому у переважної більшості Газелей низький тент перероблений на більш високий. Для цього заводський каркас тенту викидається й збирається новий. Висота такого переробленого тенту від підлоги до стелі зазвичай становить від 2 до 2.30 метрів. Це значно покращує властивості Газелі для перевезення вантажів.

Інший варіант зробити Газель зручною для вантажоперевезень, це купити шасі і на нього поставити промтоварну суцільнометалеву будку. У результаті такої переробки ми отримуємо ідеальний вантажівку для перевезень з внутрішніми розмірами вантажного відсіку: довжиною 3 або 4.10 м, шириною 1.95 м і від 2-х до 2.30 метрів заввишки. Тобто за допомогою деяких доопрацювань виходить Газель об'ємом від 10 до 19 метрів кубічних (м3) і вантажопідйомністю від 1.5 до 2 тон. При цьому підлога кузова абсолютно рівна, на відміну від вантажних мікроавтобусів, у яких на підлозі розташовані колісні арки. Такі Газелі ідеально підходять для перевезення меблів, домашніх речей, будівельних матеріалів, холодильників, оргтехніки та інших речей.

Важливою перевагою є те, що Газель може заїжджати у центральну частину міста Києва, куди в'їзд вантажних авто з великою вантажопідйомністю заборонений. Тому оренда Газелі є настільки популярною при здійсненні вантажоперевезень.

Чи варто орендувати вантажний автомобіль у Києві для перевезення речей?

Думаю, що Ви неодноразово бачили, як власники легкових автомобілів намагаються завантажити у свою машину холодильник, пральну машину, шафу, будівельні матеріали та інші речі, які не призначені для перевезення у таких машинах. Як правило, люди намагаються заощадити кошти і здійснити перевезення негабаритних речей самостійно. При цьому деруться й забруднюються сидіння, дряпаються пластикові деталі інтер'єру. При цьому погано закріплений вантаж може наражати на небезпеку життя і здоров'я як самих «перевізників», так й інших учасників руху на дорозі. У таких ситуаціях краще все ж таки орендувати вантажне авто з водієм у Києві.

Ціна оренди вантажного авто у Києві

Мінімальна вартість оренди невеликого вантажного автомобіля - від $ 23. За ці гроші Ви отримуєте у своє розпорядження вантажний автомобіль з водієм на цілих дві години. При цьому довжина кузова складатиме 4 метри й вантажопідйомність буде 1.5 тони. Також біля водія можуть сісти 2 людини, щоб супроводити вантаж до місця його доставки.

Вартість оренди вантажного автомобіля по місту Києву:

• 1.5 тони 10 - 16 м3 - 600 грн ($23) за дві години роботи

• 5 тон 36 м3 - 1120 грн ($44) за три години роботи

• 10 тон 48 м3 - 2000 грн ($77) за чотири години роботи

• 20 тон 86 м3 - 2500 грн ($100) за чотири години роботи.

Компанія Ваш Водій займається вантажоперевезеннями з 2002 року. У нас є досвід, кваліфікований персонал, вантажні авто й необхідні технічні засоби для перевезення будь-якого Вашого вантажу по всій території України.

Замовте у нас оренду вантажного авто і будьте впевнені в успішній доставці Вашого вантажу!

Зробити запит