м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 40.2 UAH
1 EUR: 43.7 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Пакування речей під час переїзду

Пакування речей під час переїзду

Пакувальний матеріал для переїзду у Києві

Невід’ємною складовою будь-якого переїзду є пакувальні матеріали. Картон, стрейч-плівка, пінополіетилен, обгортковий папір та інші матеріали просто необхідні для захисту речей, що транспортуються, від подряпин, сколів або значних пошкоджень. Виробу зі скла та порцеляни, офісне обладнання и різноманітні побутові прилади не рекомендується перевозити без використання якісних пакувальних матеріалів.

Компанія Ваш Водій має багаторічний досвід у проведенні переїздів. Ми допомогли сотням клієнтів швидко й недорого здійснити перевезення різних вантажів. Ми цінуємо кожного клієнта, тому ми приділяємо особливу увагу збереженню Вашого майна. Нам під силу перевести сучасний телевізор із великим екраном, об’ємний акваріум, антикварну вазу або піаніно без єдиного пошкодження.

Представники нашої компанії нададуть Вам кваліфіковані рекомендації щодо використання конкретних пакувальних матеріалів саме для Вашого переїзду. За домовленістю з Вами ми самі доставляємо необхідні матеріали без додаткових переплат.

Картонні коробки

Без картонних коробок з гофрованого картону не обійдеться жодний переїзд. У коробки можна скласти посуд, одяг, книжки та інші особисті речі. Якщо Ви не знаєте, скільки коробок Вам потрібно, то завжди можна отримати консультацію у наших фахівців. Зазвичай, кількість коробок залежить від кількості кімнат квартири, яка переїжджає. Наприклад, для 1-2 кімнати плануйте 8-10 маленьких коробок, 3-5 середніх коробок і 3-5 великих коробок. Щоб розрахувати кількість, необхідне для більшої кількості кімнат, потрібно пропорційно збільшити зазначені цифри.

Стрейч-плівка

Широко використовується при переїзді для пакування м'яких меблів, диванів та крісел, а також для пакування домашньої техніки. Стрейч-плівку можна використовувати для пакування полірованих поверхонь та скляних покриттів, тумбочек й шаф, фарб і посудин, щоб уникнути засмічення та пошкодження поверхонь та окремих предметів інтер'єру під час транспортування. Стрейч-плівка захищає Ваші меблі й речі від вологи та пилу, а також запобігає руху та тертю предметів під час транспортування.

Повітряно-бульбашкова плівка

Простий у використанні, надійний, практичний та сучасний пакувальний матеріал, який успішно використовується для пакування меблів, виробів зі скла, побутової та офісної техніки, предметів антикваріату та художніх творів, а також пластикових та крихких металевих конструкцій. Завдяки своїй універсальності, повітряно-бульбашкова плівка на погляд вважається одним з кращих матеріалів для пакування та постійно застосовується при офісних переїздах, квартирних переїздах або подорожах країною. Повітряна плівка здатна захистити Ваші меблі та побутове устаткування від подряпин, вм'ятин, тертя та ударів під час транспортування.

Пенополіетилен

Це відносно новий тип пакувального матеріалу, який є основним конкурентом гофрованого картону та повітряних пузирчастих плівок, але, у відмінності від них, вспінений поліетилен можна використовувати як для обертання, так й якості амортизуючого матеріалу. Пенополіетилен, завдяки своїм фізичним властивостям і структурі з дрібних бульбашок, гасить численні удари; його м'якість і еластичність дозволяють уникнути подряпин і пошкодження Вашого майна під час транспортування. Крім того, вспінений поліетилен є відмінним захистом від бруду та пилу.

Рулон із гофрованого картону

Гофрований картон являє собою багатошаровий пакувальний матеріал, що складається з декількох гофрованих шарів картону, які змінюються з пласкими шарами. Основне відмінність між рулоном з гофрованого картону та листового металу полягає в його низькому коефіцієнті стійкості до фізичного впливу, так що валик з гофрованого картону є більш гнучким і ніжним, по порівнянню з його листовим аналогом. Рулонний гофрований картон призначений для пакування меблів, а також самих крихких предметів.

Лист гофрованого картону

Цей пакувальний матеріал має декілька переваг перед іншими матеріалами, оскільки він більш міцний і еластичний. Завдяки своїм фізичним властивостям гофрований картон відмінно захищає будь-які предмети від механічних пошкоджень. Використання листового гофрованого картону рекомендується при упаковці великогабаритних побутових приладів, скла, картин, дзеркал та меблів. Крім того, ви можете успішно застосовувати гофрований картон у якості прокладкового матеріалу.

Обгортковий папір

Незважаючи на велику кількість пластикових матеріалів, пакувальний папір досі залишається самим популярним пакувальним матеріалом. Обгортковий папір постійно використовується у якості прокладки в коробках з оргтехнікою та кухонним приладдям і є незмінним матеріалом для скла, порцеляни та інших крихких та делікатних предметів. Компанія Ваш Водій наполегливо рекомендує використовувати такий доступний тип пакувального матеріалу, як пакувальна папір, при офісному та квартирному переїзді.

Стрічка

Пакувальна стрічка або скотч використовуються у поєднанні з іншими пакувальними матеріалами для пакування домашнього та офісного обладнання, меблів, картин і предметів антикваріату. Стрічка необхідна для роботи з упаковкою із гофрованого картону, для кріплення дверей шафи або скрині для транспортування; клейка стрічка незамінна при упаковці предметів з повітряно-бульбашковою плівкою.

Кутовий захисний картон

Захисні куточки з картону використовуються для пакування та транспортування меблів та побутової техніки, стільниці, інших площ і деталей, що мають прямі кути. Захисний куточок призначений для захисту кінців і кутів предметів, що транспортуються, від пошкоджень та деформацій під час завантаження або транспортування. Розміри кута, необхідного для пакування, обираються індивідуально, залежно від розмірів вантажу.

Замовте пакувальні матеріали у Києві недорого та зробіть переїзд комфортним для Вас!

Зробити запит