м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 39.85 UAH
1 EUR: 42.85 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Перевезення сейфів, банкоматів, піаніно

Перевезення сейфів, банкоматів, піаніно

Перевезення сейфів, банкоматів, піаніно в Києві

Перевезти такі важкі вантажі як сейф, банкомат, піаніно, холодильне обладнання - завдання для справжніх професіоналів у сфері вантажоперевезень. Щоб перемістити до автомобіля і завантажити, наприклад, банкомат, часом потрібні колосальні зусилля і нетривіальні інженерно-технічні рішення, т. я. вага банкомату може бути від 450 кг до 1200 кг. Потрібно правильно підібрати необхідні технічні засоби, вантажний транспорт та кваліфікований персонал. Прорахунки на будь-якому етапі перевезення банкомату або сейфа можуть обернутися значними фінансовими втратами. Компанія Ваш Водій з 2002 року успішно перевезла тисячі тон різних вантажів у Києві та Київській області.

Основними напрямками в перевезенні важких вантажів у Києві є:

 • перевезення сейфа;
 • перевезення банкомату;
 • перевезення піаніно;
 • перевезення торгового обладнання;
 • перевезення вендінгових машин;
 • перевезення опалювальних котлів;
 • перевезення холодильного обладнання;
 • перевезення промислового прального обладнання;
 • перевезення верстатів.

Перевезення сейфа по Києву та Київській області

Однією з головних спеціалізацій в області перевезення вантажів у Києві є безпечне та кваліфіковане переміщення збройових сейфів, вогнестійких сейфів, банківських сейфів, депозитних сейфів, зломостійких сейфів, вогнезломостійких сейфів, ексклюзивних сейфів. Для успішного транспортування сейфа потрібен певний набір спеціального обладнання і навчений персонал у гарній фізичній формі. Потрібно взяти до уваги, що сейф має велику вагу (від 70 кг до 2 тн) і часто його потрібно транспортувати через неширокі дверні отвори або вузькі сходові переходи. Від вантажників потрібно справжня майстерність, щоб під час перевезення сейфа не подряпати підлогу, не пошкодити дверні отвори, не зламати поручні сходів або не вивести з ладу вантажний ліфт.

Як правило, перевезення сейфа складається з наступних етапів:

 1. Попередня оцінка вартості та способу перевезення сейфа. Перш за все, потрібно з'ясувати точні параметри сейфа, які повинні бути вказані на табличці всередині або ззаду сейфа: вага, довжина, ширина, висота. Далі потрібно скласти оптимальний маршрут переміщення сейфа і оцінити здатність проходження через вузькі місця на шляху. Часом потрібно знімати двері і частково ламати стіни, щоб збільшити ширину отвору. При підйомі сейфа на верхні поверхи будівлі необхідно врахувати наявність ліфта, його вантажопідйомності або в крайньому випадку ширину сходового маршу. Визначити, яке обладнання знадобиться при перевезенні.
 2. Демонтаж сейфа. Деякі сейфи кріпляться до стін та підлоги або вбудовані в стіни. Для коректного вилучення сейфу нам потрібно приготувати спеціальний інструмент.
 3. Переміщення сейфа. При правильному виконанні двох попередніх етапів переміщення сейфа до автомобіля повинно пройти без будь-яких ускладнень. Крім класичних ременів зазвичай застосовуються домкрати та гідравлічні візки.
 4. Навантаження в вантажний автомобіль. Для навантаження сейфа можна використовувати автомобільний гідроборт. Сейф, що перевозиться, потрібно добре зафіксувати у вантажному автомобілі, щоб в процесі перевезення сейф не пересувався по кузову.
 5. Розвантаження сейфа і його переміщення до заздалегідь обумовленого місця.
 6. Подальший монтаж. Ми встановимо сейф в будь-якому місці, де Ви забажаєте.

Таким чином, успіх у перевезенні сейфа забезпечується грамотною підготовкою, високою кваліфікацією наших вантажників, наявністю спеціального обладнання та досвідом.

Також ми допомогти позбутися непотрібного сейфа.

Вартість перевезення сейфа залежить від дуже багатьох чинників: перш за все, від ваги сейфа; кількості професійних вантажників, які будуть задіяні для перевезення; від габаритів сейфу; складності робіт з демонтажу й подальшого встановлення; обладнання, яке буде використовуватися для перевезення сейфа; відстані транспортування. З компанією Ваш Водій Ви завжди зможете перевезти сейф у Києві недорого і якісно.

Перевезення банкоматів в Києві

Перевезення банкоматів у Києві та Київській області займає особливе місце серед вантажоперевезень компанії Ваш Водій. Це обумовлено не тільки вагою банкомату (від 400 кг до 1.2 тн), але і особливостями його будови.

Банкомат або ATM (Automatic Teller Machine) являє собою складний електронно-технічний пристрій для проведення операцій з грошовими коштами. Він складається з декількох частин:

 • сейфа, де знаходяться касети з грошима й пристрій для видачі купюр;
 • комп'ютерного пристрою з програмним забезпеченням для управління роботою банкомату;
 • монітора з клавіатурою й вузлом зв'язку, які забезпечують комунікацію між клієнтом і банком для проведення фінансової операції на його картковому рахунку в режимі on-line.

Банкомат (ATM) - це поєднання значних габаритів, великої ваги й крихкого електронно-обчислювального устаткування. Він вимагає дбайливого ставлення під час транспортування. Для успішної перевезення банкомату потрібно фізично підготовлений кваліфікований персонал, спеціальне обладнання для транспортування й вантажне автомобіль з гідробортом.

Процес перевезення банкомату або ATM складається з наступних етапів:

 1. Підготовка і оцінка плану робіт. Потрібно отримати параметри банкомату й виробити оптимальний маршрут його переміщення у приміщеннях.
 2. Демонтаж банкомату з місця його знаходження. Банкомати завжди добре закріплені до стіни або до підлоги й мають з'єднання з електричною мережею.
 3. Безпосереднє переміщення до автомобіля або на інше місце в одній будівлі банку або торгового центру.
 4. Навантаження банкомату на транспортний засіб за допомогою гідроліфта. Тут важливо надійно зафіксувати банкомат у кузові вантажівки, щоб запобігти його можливому переміщення під час перевезення по не завжди рівних дорогах Києва.
 5. Транспортування до місця призначення.
 6. Розвантаження банкомату й монтаж й зазначеному місці.

На кожному етапі від вантажників потрібно уважність та акуратність. Якщо при недбалому перевезення банкомату буде отримано якесь механічне пошкодження, банкомат може давати збої у своїй роботі й вимагати у подальшому дорогого ремонту.

Наша компанія пропонує банкам не тільки перевести банкомат якісно і недорого, але і транспортувати будь-яке банківське обладнання, платіжні термінали, оргтехніку.

Вартість перевезення банкомату залежить від ваги банкомату, робіт необхідних для проведення демонтажу та монтажу банкомату, відстані перевезення й загального часу роботи вантажників.

Щоб замовити перевезення банкомату у Києві недорого й якісно, ​​зв'яжіться зі співробітниками компанії Ваш Водій. Нам довіряють перевезення найціннішого!

Перевезення піаніно в Києві

Щоб правильно перевезти піаніно або цілий рояль краще звернутися до послуг професіоналів. Це не тільки убезпечить улюблене фортепіано від пошкоджень, а й збереже в здоров'я Вашої спини.

Для успішного перевезення музичних інструментів - піаніно, фортепіано, рояля або арфи, потрібно пам'ятати деякі правила. Наприклад, у рояля тонкі й крихкі ніжки, а верхня частина дуже важка. Тому необхідно володіти певними навичками, щоб підтримувати рівновагу інструменту протягом всього процесу переміщення. Інакше дорогий ремонт буде неминучим. Арфа, та й будь-який музичний інструмент не терпить ударів, тому перевозити їх необхідно особливо дбайливо.

Безумовно, під час перевезення рояля або піаніно не обійтися без відповідного обладнання. Знадобляться такелажні ремені для їх перенесення й транспортувальні набори: спеціальні підставки на збільшених роликах і спеціальні ручки для їх переміщення.

Ціна перевезення піаніно у Києві залежить від наявності в будинку вантажного ліфта, кількості поверхів, за якими потрібно піднімати/зносити піаніно і відстані, на яке потрібно перемістити музичний інструмент.

Компанія Ваш Водій допоможе перевезти піаніно в Києві недорого, при цьому зберігши його естетичні та музичні властивості.

Перевезення торгового обладнання по Києву

Транспортування техніки й різного роду обладнання вимагає спеціальних знань і навичок. Великі габарити, важка вага і часто тісний простір, в якому потрібно розібрати й винести техніку до транспортного засобу, вимагають високої кваліфікації вантажників.

Компанія Ваш Водій допоможе оперативно і якісно перевести наступне торгівельне обладнання в Києві:

 • холодильне обладнання;
 • холодильні вітрини;
 • касові бокси;
 • овочеві стелажі;
 • торгові стелажі;
 • торгові меблі;
 • кухонне обладнання.

Щоб правильно перевезти торгове обладнання, потрібно провести попередній аналіз обсягу робіт вантажників; визначити яке необхідно такелажне обладнання для переміщення, завантаження/розвантаження техніки; автотранспорт з відповідним кузовом і гідроборт прийнятної вантажопідйомності. Якщо дозволяє конструкція, обладнання розбирається на зйомні модулі або частини й акуратно пакується. Торгівельне обладнання, яке не розбирається, переміщається за допомогою домкратів і такелажних візків.

Ми можемо запропонувати послугу з організації переїзду магазину під ключ у Києві. У даному випадку ми не тільки перевеземо торгове обладнання, а й допоможемо перевести продукцію магазину. Швидкопсувні продукти ми перевеземо за допомогою рефрижератора.

Також ми можемо перевести медичне і поліграфічне обладнання.

Для того, щоб замовити перевезення обладнання у Києві недорого, завчасно зв'яжіться з представником нашої компаній. Ми завжди раді допомогти!

Зробити запит