м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 41.85 UAH
1 EUR: 45.85 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Послуги вантажників

Послуги вантажників

Послуги вантажників у Києві

Компанія Ваш Водій пропонує Вам якісне обслуговування перевезення Ваших речей. Надійні й акуратні вантажники у Києві або навіть в Україні - велика рідкість. Ми співпрацюємо з перевіреними вантажниками. Всі наші вантажники - професіонали з великим досвідом і знанням всіх тонкощів своєї роботи.

Наші вантажники виконують роботу з навантаження / розвантаження різних вантажів якісно і професійно, включаючи тендітні й негабаритні предмети.

Наші вантажники в Києві будуть ретельно розбирати й пакувати меблі, предмети інтер'єру, документи, оргтехніку й маркувати кожну частину шафи й кожну коробку.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. При першому виклику співробітники компанії Ваш Водій готові відправитися в будь-яку точку Києва і виконувати роботу незалежно від її обсягу та складності. При необхідності ми можемо організувати переїзд вашого офісу навіть вночі, щоб не порушувати робочий графік вашого бізнесу. Щоб виконати нічний переїзд, вам необхідно ретельно підготуватися:

• оцінити загальний обсяг транспортування;

• розрахувати необхідну кількість вантажників;

• визначити необхідний обсяг вантажівки або декількох вантажівок;

• розібрати меблі;

• упакувати дрібні речі;

• домовитися про нічний переїзд з охороною і т. д.

Все це необхідно зробити напередодні транспортування офісу.

Позбавте себе від занепокоєння з приводу офісного або домашнього переїзду - наші досвідчені водії допоможуть вам максимально полегшити Ваш переїзд!

Компанія Ваш Водій має 16-річний досвід роботи в організації переїздів і надає послуги організаціям і приватним особам. Наша компанія допоможе Вам швидко й ефективно виконувати навантаження, а також розвантажувальні та інші складські операції. Наші перевізники виконують всю різноманітність складських операцій - включаючи сортування, пакування та маркування товарів, перевезення та розміщення на призначеному місці на складі. В нашій команді працюють досвідчені фахівці. Вони виконують свою роботу акуратно й швидко. Їм не важливо, перемістити піаніно або підняти будівельні матеріали на 9-й поверх без ліфта. Наші вантажники є справними, дисциплінованими і досвідченими. Ми гарантуємо своєчасну й якісну роботу з навантаження і розвантаження. Щоб замовити послуги вантажників у Києві або Київській області для здійснення переїзду або перевезення речей, просто зателефонуйте або заповніть форму на нашому сайті. Повідомте нашому менеджеру, для якого типу тип роботи (навантаження, розвантаження, переїзд або інше) Вам потрібні вантажники, обсяг необхідної роботи і ваше місце розташування. Вантажник або екіпаж вантажників негайно виїдуть і виконають завдання. Наша компанія здійснює навантаження, розвантаження або складування не тільки у Києві або Київській області, а й в Україні.

Наша компанія також зацікавлена ​​в довгостроковій та плідній співпраці. Для наших постійних клієнтів ми надаємо гнучку систему знижок.

Ми будемо вирішувати будь-яке завдання, яке Ви нам поставите. Щоб замовити вантажників в Києві недорого телефонуйте зараз!

Зробити запит