м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 35.6 UAH
1 EUR: 37.5 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту
Екскурсії по Межигір'ю

Екскурсії до Межигір'я від компанії Ваш Водій

Кожен мешканець країни, а також багато іноземців знають про одну з найбільш примітних туристичних визначних пам'яток Києва - музеї корупції у Межигір'ї. Разом з тим, це не тільки пам'ятник людської жадібності у всій красі, а й відмінна рекреаційна зона всього у 20 км від кам'яних джунглів Києва.

Що подивитися?

Поїздка в резиденцію Межигір'я з Києва - це немов подорож в казку. Фантастичні, розкішні споруди прекрасно доповнюють природний пейзаж.

Родзинки резиденції:

1. «Хонка» - приголомшливий особняк, збудований фінськими фахівцями. Клубний будиночок виглядає як королівський палац: золочення, цінні породи дерева, оригінали картин відомих художників, фешенебельний меблі.

2. Фізкультурно-оздоровчий комплекс, обладнаний тренажерами світового класу.

3. Банний комплекс та штучні озера, які наповнюються водою з артезіанських западин.

4. Дебаркадер (плаваючий будиночок / ресторан для прийомів) довжиною близько 50 метрів, з багатим внутрішнім оздобленням і естрадою. Пришвартований у внутрішній гавані.

5. Зоопарк з екзотичними тваринами (кенгуру, страуси, павичі, великі тушканчики, австралійські гусаки та інші тварини).

6. Автопарк з раритетними автомобілями та мотоциклами.

7. Оранжерея з екзотичними й місцевими рослинами.

8. Кінологічний центр.

9. Поле для гольфу.

10. Екзотичний дендрарій з прекрасними статуями.

Чому варто замовити екскурсію у Межигір'я?

По-перше, площа маєтку просто величезна - 140 гектарів. Прокласти оптимальний маршрут, не упустити жодного цікавого місця, показати не тільки те, що пишуть в путівниках для туристів - ось завдання гіда.

По-друге, в «Хонка» і спорткомплекс пускають тільки екскурсійні групи. Чи варто їхати в музей корупції і не побачити головний експонат?

По-третє, професійні екскурсоводи знають не тільки про визначні пам'ятки часів Януковича, а й про більш древніх пам'ятниках історії. На території резиденції до 1935 року височів Межигірський монастир, який козаки називали «Запорізької Лаврою».

Екскурсія у Межигір'я - це відмінний шанс відпочити душею й тілом, хоча б на день забути про кам'яних джунглях міст. Разом з тим, це можливість відкрити завісу таємниці, яка хвилює багатьох: куди йшли гроші від розгалужених корупційних схем, що простягалися по всій країні.

Замовити зараз
Зробити запит