м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 35.6 UAH
1 EUR: 37.5 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту
Музей авіації

ПРО МУЗЕЙ

Державний музей авіації України - це найбільші історико-технічні музеї не тільки в нашій країні, а й у Східній Європі. Він був відкритий у 2003 році, щоб відзначити 100-річчя світової авіації та 80-річчя Національного авіаційного університету. Музей розміщений на колишній авіаційно-тренувальній базі (UATB) KICAE (нині НАУ), і призначений літак став ядром колекції цивільної авіації.

Експозиція музею знаходиться в стійкому розвитку - від початкових 33 одиниць збільшено до більш ніж 90 літаків, вертольотів та безпілотних літаків, що експлуатуються в радянських ВПС та незалежній Україні або експлуатуються в цивільній авіації. Протягом багатьох років САМ стає центром культури та відпочинку державного рівня, який відвідують понад мільйон громадян та гостей міста.

Є також зразки ППО, а також експозиція авіадвигунів. Музейний фонд містить продукти практично всіх провідних авіаційних конструкторських бюро радянського періоду - Туполєва, Яковлєва, Ілюшина, Антонова, Сухого, Микояна-Гуревича, Камова, Міля, Бериєва (у повномасштабних), а також копії з початку двадцятого століття. Колекції формуються відповідно до цілей літальних апаратів і згідно з належністю до певного конструкторського бюро (далі БД). Винятком є ​​Туполєвська ДБ, окрема "Колекція зворотних витоків", до складу якої входять ракетні бомбардувальники Ту-22М.

Замовити зараз
Зробити запит