м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 35.6 UAH
1 EUR: 37.5 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту
Парк "Феофанія"

Парк "Феофанія" - це не просто красиве місце в Києві, це парк, пам'ятник ландшафтного мистецтва національного значення. Особливо багатолюдно тут на вихідних. Часто ви можете побачити в парку і молодят, які приїжджають сюди, щоб зробити красиву фотографію на пам'ять.

Одного разу це місце було приватним районом. Але місцеві жителі змогли виграти доглянуте і перерозподілити землю до міста. Це дозволило помилуватися красою ландшафту, а багата рослинність - це не обмежена кількість людей, а для кожного.

Наразі відповідальність за цю галузь є Інститут еволюційних технологій НАН. У теплий сезон відпочиваючі намагаються вмістити не тільки на лавках і альтанках, але і просто на траві - на сонці або в тіні дерев. Для дітей є також і всі умови - для них ділиться дитячий майданчик, де діти можуть мати достатньо, і їхні батьки розташовані на сусідніх лавках. Унікальна особливість парку "Феофанія" - це гармонійне поєднання красивого природного та сучасного штучного ландшафтного дизайну, а також велика кількість унікальних рослин, висаджених тут. І все це ефективно затінено, розташоване недалеко від Свято-Пантелеймонівського монастиря.

Замовити зараз
Зробити запит