м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 39.85 UAH
1 EUR: 42.85 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Питання-відповідь

Як я можу замовити трансфер з аеропорту «Бориспіль»?

Для замовлення трансферу з аеропорту Вам потрібно на сторінці сайту Трансфери з аеропорту вибрати клас автомобіля, якому Ви віддаєте перевагу, й заповнити бланк замовлення. Потрібно вказати інформацію Звідки й Куди потрібно їхати, Дату й Час подачі авто, Номер рейсу, Кількість багажу, а також особисті дані: Ім'я, Контактний телефон, Електронну адреса. Після заповнення форми натисніть кнопку Надіслати. Представники нашої компанії найближчим часом зв'яжуться з Вами й підтвердять отримання замовлення.

Чи можу я замовити трансфер заздалегідь?

Звісно так. Слід зауважити, що це найкращий час для замовлення. Щоб гарантувати своєчасну доставку автомобіля, ми повинні отримати інформацію про Ваш рейс, принаймні, за один день до Вашого приїзду. Зазвичай трансфер бронюється за 3-4 дні до Вашого прибуття. Але є клієнти, які замовляють трансфер за 2-3 місяці до свого прибуття.

Скільки часу займе поїздка з аеропорту Бориспіль до центру Києва?

Відстань від аеропорту Бориспіль до центру Києва (за орієнтир береться головна вулиця міста - Хрещатик) становить 37 кілометрів (23 миль). Тривалість подорожі з аеропорту залежить від часу доби, в який Ви плануєте поїздку. Наприклад, якщо літак сідає о 7:30 ранку, то проходження митних процедур та отримання багажу займе приблизно 30-45 хвилин. У таких умовах Ви можете залишити аеропорт о 8:15. Відстань між аеропортом й межею міста Києва становить 18 кілометрів (11 миль), які можна проїхати ще за 15 хвилин. Таким чином, Ви приїдете до Києва о 8:30. Ранкові затори на столичних дорогах починаються приблизно о 7.30 і тривають до 10.30. Дорога від межі Києва до його центру може зайняти від 50 хвилин до 1 години і 20 хвилин. Це означає, що загальний час у дорозі, від аеропорту Бориспіль до центру Києва в години пік, займає від однієї години до 1,5 годин. Якщо ж Ви прибудете до аеропорту вночі, то зможете доїхати до центру всього за 30-40 хвилин.

Таким чином, середній час подорожі від аеропорту Бориспіль до Вашого готелю у центрі Києва становить близько 1 години.

Чи можна замовити трансфер з аеропортів Бориспіль або Жуляни в інше місто?

Звичайно, це можливо! Компанія «Ваш Водій» часто здійснює трансфери з аеропортів Бориспіль (KBP) або Жуляни (IEV) в інші міста України. Найчастіше ми веземо пасажирів з аеропортів до Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Черкас, Полтави, Херсону, Одеси, Миколаєва, Умані, Житомирі, Вінниці, Рівного, Львову, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького. Є можливість замовити трансфери не тільки в інші міста України, а й в інші країни: ми успішно перевезли сотні клієнтів до Білорусі, Росії, Молдови, а також у такі європейські країни, як Латвія, Литва, Польща та Болгарія.

Чи можливо зустрітися з нами у VIP-терміналі аеропорту «Бориспіль»?

Так, можливо. Для організації зустрічі у VIP-терміналі нам потрібно знати Ваше ім'я та прізвище, а також номер рейсу. Коли Ви завітаєте до терміналу, персонал вже буде проінформований про нашу зустріч і буде максимально сприяти Вашому комфортному переміщенню до нашого автомобіля.