м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 39.85 UAH
1 EUR: 42.85 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Оренда авто на весілля у Києві

Транспортні послуги
Оренда авто на весілля у Києві

Прокат автомобіля для весілля у Києві

Сьогодні неможливо уявити єдиного весілля в Києві та в іншому українському місті без весільних автомобілів . Автомобільний корабель автомобілів, прикрашений стрічками, квітами та кулями, завжди привертає увагу оточуючих. Молодята поділяють прекрасне послання радості та любові до світу.

Весілля - особливий день, який ви хочете зробити воістину прекрасним. Потрібно думати над усіма деталями свята: кого запросити, що носити, де святкувати, яким має бути меню і, звичайно, де замовити автомобіль для весілля у Києві . Ринок капіталу оренди автомобілів для весілля дуже великий і різноманітний. Від вибору транспортної компанії та самих машин залежить враження від всього свята.

Вам потрібно знати деякі важливі особливості як компонентів весільного кортежу, так і його маршруту, щоб вибрати потрібні автомобілі.

Читати далі

По-перше, нареченому та нареченій треба потрапити з дому до канцелярії. Згідно з традицією, наречена і наречена повинні йти на місце реєстрації на різних автомобілях. У той же час, щоб створити витончений образ процесії, наречений їде на чорному автомобілі, а наречена - на білу. Дуже часто після офіційного шлюбу в канцелярії, молода сім'я йде в церкву для проведення весільної церемонії. Далі весільний кортеж відправляється в мальовничі місця, щоб зробити красиві фотографії та відео. Весільний кортеж складається з головної машини, в яку йдуть молодята, кілька автомобілів для батьків та близьких родичів, автобус або лімузин для гостей. Вже до вечора вся церемонія весілля відправляється в ресторан, де родичі та друзі святкують створення нової родини.

Нам потрібно додати ще кілька слів про популярні переконання, пов'язані з весільними подорожами. Весільний кортеж ніколи не може прямувати до місця призначення. Завжди необхідно вибирати декоративний маршрут, щоб відірватися від заздрісних та недобрих настроїв. Ті самі нечисті сили, які, тим не менше, з'являються на шляху, повинні злякатись гучними сигналами всіх машин весільного кортежу біля входу в місце святкування. Після ресторану, де відбувся святковий бенкет, весільні машини приймають молодят і гостей до своїх домівок.

Як бачимо, неможливо створити яскраве та незабутнє свято без оренди елегантних машин та зручних автобусів для весілля в Києві.

Заснований на шістнадцятирічному досвіді вашої компанії водія у організації весіль, зазвичай замовляють від двох до чотирьох автомобілів та одного мікроавтобуса або автобуса (залежно від кількості гостей). Лімузини та розкішні автомобілі у Києві користуються великим попитом. У нашій компанії ви можете замовити новий Mercedes S-клас з панорамним дахом та вишуканим шкіряним інтер'єром.

Ми завжди дотримуємося ідеальної чистоти та належного технічного стану наших транспортних засобів. Перед кожним весільним автомобілем вимивають із зовнішньої сторони і ретельно очищаються усередині. Ми гарантуємо комфорт, безпеку та яскраві враження на весіллі під час використання автомобілів нашої компанії.

Замовте найкращий транспорт для організації ідеального весілля з Вашим водієм!

Замовити зараз
Доступні автомобілі:
Вартість
390 грн. за годину
Вартість подачі авто
390 грн.
Рік випуску
2013
Мінімальний час прокату
4 години
Місткість
4 людини
mercedes-benz-maybach-rental-kyiv-yourdriver-1
mercedes-benz-maybach-rental-kyiv-yourdriver-2
mercedes-benz-maybach-rental-kyiv-yourdriver-3
mercedes-benz-maybach-rental-kyiv-yourdriver-4
mercedes-benz-maybach-rental-kyiv-yourdriver-5
mercedes-benz-maybach-rental-kyiv-yourdriver-6
Вартість:
1900 грн за годину
Вартість подачі авто:
1900 грн
Рік випуску:
2015
Мінімальний час прокату:
4 години
Місткість:
3 людини
Вартість
350грн / година
Вартість подачі
350грн
Рік випуску
2011
Мінімальний час прокату
4 години
Місткість
4 людини
Вартість
320 грн за годину
Вартість подачі
320 грн
Рік випуску
2013
Мінімальний час прокату
4 години
Місткість
4 людини
Вартість
320 грн за годину
Вартість подачі
320 грн.
Рік випуску
2017
Мінімальний час прокату
4 години
Місткість
4 людини
Завантаження...
Зробити запит