м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 27.86 UAH
1 EUR: 33.01 UAH
1 RUB: 0.39 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Транспортні послуги від вашого драйвера

Отримання всіх необхідних послуг в одній компанії дуже зручно. Ви можете бути впевнені в якості та ефективності публікації, надійності та особистого підходу до вас. Спеціально для наших клієнтів компанія Ваш Драйвер розширила перелік послуг у сфері транспортних послуг, щоб відповідати всім Вашим потребам по всій Україні. Ми допоможемо вам з трансферами до або з аеропорту , прокат автомобіля з водієм, переміщенняпослуг, передача на рідній мові, замовлення туру, бронювання готелюкімнат і допомога у передачі вашого багажу.

Найпопулярнішою транспортною послугою є передача , доставка пасажира та багажу з попередньо замовленою машиною з водієм. Це включає в себе зустріч із вами або відвідування аеропорту Київського аеропорту "Бориспіль" (KBP) та Жуляни Київського аеропорту (IEV) , на вокзалі або в готелі. Передача здійснюється в комфортабельних бізнес-автомобілях, середніх та економ-класах, мікроавтобусах та автобусах.

 

Особливо актуальним є замовлення на переведення для компаній. Чіткий та експлуатаційний автомобіль чекає вас із ввічливим та правильним водієм, який познайомить вас з вашим ім'ям на знаку у аеропортах Києва . Ми будемо раді надати транспортні послуги для сімей з дітьми, тих, хто хоче купувати і активних туристів, тих, хто любить сплаву, катання на лижах або їздити на велосипеді, а також тих, хто має важкий або незвичайний багаж. Ті, хто не звик до подорожі світлом, можуть самостійно замовити індивідуальні та групові трансфери з Київського аеропорту з Вашим водієм .

Ми виконуємо перекази для наших клієнтів, використовуючи сучасні автомобілі бізнес-класу або автомобілі середнього розміру та автобуси, які завжди доставляють пасажира до залізничного вокзалу, аеропорту Києва та готелю або просто в потрібне місце в місті та за його межами. .

Ідеальним рішенням для малих груп пасажирів є замовлення minivan з водієм, придатним для перевезень, огляду визначних пам'яток та весільних послуг. Кількість пасажирів може становити від 10 до 17 чоловік для великих фургонів. Крім того, ми можемо надати мінівен, який може комфортно розмістити від 4 до 7 пасажирів з багажем. Якщо вам потрібно організувати та провести екскурсію для 17 і більше людей, ми можемо організувати комфортний і сучасний автобус з кондиціонером, DVD та мікрофон для екскурсовода.

У плануванні ділового розкладу немає ніяких незначних деталей. Зручність та комфорт онлайн-трансферного замовлення дозволяє забути про випуск перевезення та про поїздку з аеропорту чи залізничного вокзалу до готелю. Ми знаємо, як оцінювати кожну хвилину вашого часу. Наші водії добре знають вулиці Києва та інших міст України, і вони знають, як об'їхати пробки, щоб прибути в призначений час.

Вам потрібна додаткова інформація про наш перелік послуг? Будемо вдячні, якщо зв'яжетесь з нами. Будьте впевнені, ми можемо вам допомогти!

Зв'яжіться з нами! Ми раді допомогти вам!