м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 27.71 UAH
1 EUR: 33.6 UAH
1 RUB: 0.39 UAH
Увійдіть до свого аккаунту
Недороге міжміське таксі

Замовляйте надійне та недороге таксі у компанії "Ваш Водій".

Послуга доступна з 6:00 до 18:00.
Недорогий трансфер
Недороге міжміське таксі
Недорога оренда автомобіля з водієм

Дешеве міжміське таксі

Якщо Ви прилетіли до аеропорту Бориспіль або аеропорту Жуляни (Київ), а в найближчому майбутньому немає рейсів до потрібного Вам міста, то це не проблема! Замовте послугу Міжміське таксі недорого у компанії Ваш Водій та їдьте до будь-якого міста України. Не хвилюйтеся про великі відстані. Низькі ціни на наші послуги та хороший стан основних магістралей країни зробить Вашу поїздку комфортною і приємною. Наприклад, якщо Вам потрібно дістатися з аеропорту Бориспіль або Жуляни до Одеси, то на машині можна доїхати за 5-6 годин; до Львова за 5,5-6,5 годин; до Дніпра за 5-6 годин; до Харкова за 5-6 годин.

Ви можете дістатись швидше тільки на літаку! Приблизний час польоту до цих міст складає 1 годину. Але в той же час необхідно враховувати також час реєстрації - 1-1,5 години, а також час вильоту з аеропорту - мінімум 30 хв. Загальна час польоту складається близько з 3 годин. І це, якщо Ви перебуваєте у самому аеропорту. Якщо Ви перебуваєте у Києві, то потрібно біля 1 години, щоб дістатися до аеропорту Бориспіль. І це, якщо все буде відповідно до плану. Часто трапляється, що місцеві польоти затримуються, й іноді пасажирам доводиться чекати багато часу в залі очікування.

Читати далі

Важливим фактором, що впливає на рішення літати чи їхати на машині, є ціна на міжміське таксі. Більшість клієнтів не бажає переплачувати й намагається замовити таксі за низькими цінами. Тому компанія Ваш Водій пропонує Вам послуги Дешеве міжміське таксі по Україні . Вартість 1 кілометра в Україні буде всього $ 0,29 ! І це за ціною одного літра бензину на $ 1,21 і дизель на $ 1,11!

Звичайно, важко забезпечити якісний сервіс у сегменті дешевих автоперевезень. Тим не менш, компанія Ваш Водій гарантує відмінну якість транспортних послуг.

Послуга міжміське таксі  дешево надається машинами економ класу.

Напишіть / зателефонуйте нам , і ми оперативно розрахуємо вартість поїздки для Вас!

Замовити зараз
Розрахувати час переїзду
Якщо у Вас є питання, будь ласка, заповніть форму тут