м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 39.85 UAH
1 EUR: 42.85 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту
Недорогий трансфер

Замовляйте надійне та недороге таксі у компанії "Ваш Водій".

Послуга доступна з 6:00 до 18:00.
Недорогий трансфер
Недороге міжміське таксі
Дешевий прокат автомобілів з водієм

Недорогий трансфер з аеропорту Бориспіль

У сфері надання трансферів з  аеропорту Бориспіль (KBP) та аеропорту Київ / Жуляни (IEV)  компанія «Ваш Водій» працює з 2002 року. Ми перевезли у аеропорт і назад тисячі пасажирів. За часів відсутності конкуренції вартість трансферу до аеропорту Бориспіль на посередній машині становила 50 і більше доларів. Зі збільшенням кількості транспортних компаній та приватних водіїв в останні роки ціни значно зменшилися. Тим не менш, ціна у розмірі 765 грн за трансфер для багатьох пасажирів все ще є дуже високою.

Щоб задовольнити потреби наших клієнтів у сфері недорогих, але якісних транспортних послугах, компанія Ваш Водій запускає експериментальний проект Трансфер з / у аеропорт Бориспіль недорого. Вартість трансферу складе лише 600 грн. Ця ціна не застосовується до всіх автомобілів компанії. Це вартість поїздки від або до аеропорту Бориспіль, й не далі, ніж у центр міста Києва. Якщо Вам потрібно, дістатися до більш віддалених районів міста, ціна повинна бути уточнена з диспетчером компанії.

Читати далі

Виникає цілком природнє запитання: як ми надаємо трансфери за такими низькими цінами? Більшість трансферних служб і навіть звичайних служб таксі надають трансфери за набагато вищими цінами. Ми зменшили плату за трансфер завдяки таким чинникам:

- купівля недорогих вживаних автомобілів. Це означає, що Вам не доведеться чекати на прибуття нового бізнес-автомобіля. Швидше за все, ці машини будуть трохи старше десяти років. У будь-якому випадку, автомобілі будуть у належному технічному стані.

- часта мийка автомобілів. У погану погоду ми не будемо мити машину перед кожним трансфером, як ми робимо це перед звичайним трансфером.

- вільний дрес-код для водіїв. Водії не матимуть спеціального дрес-коду, який відповідає стандартам VIP-послуг. Однак водії будуть охайно одягнені у зручний для них одяг.

Послуга трансфер до аеропорту дешево надається автомобілями класу економ.

Будь ласка, майте на увазі, що ця послуга доступна щодня з 6:00  до 18:00.

Отримати прийнятний рівень сервісу та замовити трансфер з аеропорту Бориспіль (KBP) недорого або аеропорту Київ (Жуляни, IEV) дешево можно тільки у нас!

Замовити зараз
Розрахувати час переїзду
Якщо у Вас є питання, будь ласка, заповніть форму тут