м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 39.85 UAH
1 EUR: 42.85 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Транспортні послуги

Трансфер з аеропорту
Перейти
Оренда авто з водієм
Перейти
Оренда автобуса
Перейти
Оренда авто на весілля
Перейти
Послуги водія
Перейти
Недорогий трансфер
Перейти

Транспортні послуги компанії «Ваш Водій»

Транспортна компанія «Ваш Водій» займається наданням транспортних послуг з 2002 року. З кожним роком і з кожним клієнтом ми здобували знання й навички, необхідні для створення по-справжньому якісного сервісу. Щоб успішно надавати транспортні послуги в Києві та Київській області, де безліч транспортних компаній ведуть жорстку конкурентну боротьбу, потрібно знати свого клієнта, розуміти його потреби і бути чуйним до кожного відгуку, який отримує компанія у процесі роботи.

Транспортне обслуговування в Києві та Київській області

Знайти та замовити транспортне обслуговування в Києві неважко. Існує багато транспортних компаній, які надають транспортні послуги з перевезення пасажирів в Києві, Київській області та по всій території України. Проте, для того, щоб взяти в оренду автомобільний транспорт з водієм недорого, але при цьому отримати прийнятний рівень якості, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

Читати далі

 1. На транспортну компанію і її досвід прокату автомобіля з водієм, наявність ліцензії на надання послуг з перевезення пасажирів. Звичайно ж, заслуговує на довіру та компанія, яка має багаторічний досвід роботи на ринку транспортних послуг, а також має необхідну ліцензію, як того вимагає законодавство України. Компанія Ваш Водій надає транспортні послуги з перевезення пасажирів понад 16 років. У нас є ліцензія на пасажирські перевезення, видана Міністерством транспорту України, і наші співробітники дорожать багаторічною репутацією компанії.
 2. На автомобільний транспорт, який компанія використовує для надання транспортних послуг. Щоб послуга з оренди автомобільного транспорту з водієм задовольнила всі вимоги клієнта, необхідні тільки доглянуті і технічно справні автомобілі. Компанія «Ваш Водій» ретельно слідкує за тим, щоб автомобілі компанії були справні, вчасно проходили технічне обслуговування на перевірених СТО та салони були бездоганно чистими.
 3. На професійну підготовку водіїв, які будуть Вас обслуговувати. Від професійних і особистих якостей водія залежить безпека пасажирів, комфорт та своєчасність Вашого пересування по Києву або його околицях. Компанія «Ваш Водій» співпрацює тільки з досвідченими і емоційно підготовленими для роботи водіями.

Якщо прислухатися до даних порад, Ви можете вирішити питання, пов'язані з транспортуванням, і отримати якісний сервіс. Якщо Вам потрібні пасажирські перевезення в Києві недорого і гарної якості, звертайтеся до компанії Ваш Водій.

Транспортне обслуговування заходів

Відмітною ознакою професіоналізму в транспортній галузі є здатність надавати послуги у комплексі, коли потрібно зустріти, привести і відвести назад великі групи людей. Для виконання цього завдання наша компанія пропонує автомобілі різних класів (від розкішних лімузинів до звичайних седанів), мінівени, мікроавтобуси на 12 - 17 місць, а також комфортабельні автобуси місткістю від 28 до 74 осіб.

Корпоративним клієнтам і приватним особам ми пропонуємо комплексне транспортне обслуговування заходів, а саме:

- транспортний супровід делегацій та туристичних груп;

- транспортне обслуговування весілля, випускних, ювілеїв та інших урочистих заходів;

- організація транспортного забезпечення під час проведення різних конференцій, бізнес-форумів, виставок, виїзних тренінгів або корпоративів.

Комплексне транспортне обслуговування організацій або приватних осіб зазвичай складається з таких етапів:

 • зустріч учасників заходу в аеропорту, на вокзалі або автовокзалі з табличкою;
 • доставка учасників до місця проведення заходу та очікування до моменту його завершення;
 • розвозка учасників по місцях їх розміщення або проживання.

Послуги транспортної компанії Ваш Водій

З метою задоволення попиту на транспортні послуги в Києві та інших регіонах України, компанія представляє широку лінійку послуг з транспортного перевезення пасажирів:

 • перевезення пасажирів в аеропорти Києва та України;
 • оренда авто з водієм;
 • оренда автобуса;
 • прокат авто на весілля;
 • послуги професійного водія;
 • недороге транспортне обслуговування пасажирів.

Ми задовольнимо будь-яку Вашу потребу в транспортному обслуговуванні недорого, своєчасно і професійно. Ми працюємо в Києві, Київській області та по всій Україні. Ми цінуємо і чуємо кожного нашого клієнта.

Телефонуйте нам за телефоном + 380-98-047-23-99, пишіть нам на електронну адресу: office.yourdriver@gmail.com і замовляйте транспортні послуги в компанії Ваш Водій!