м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 41.7 UAH
1 EUR: 45.65 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Екскурсії Києвом та Україною

Екскурсії по Києву і Україні

Поряд з транспортними послугами компанія Ваш Водій організовує для гостей і туристів захоплюючі екскурсії по Києву, Київській області та по всій території України. З нашими професійними екскурсоводами ми допоможемо Вам краще дізнатися багатовікову історію України і познайомитися з її багатою культурною спадщиною. Ви зможете відкрити для себе безліч цікавих фактів з життя давнього і сучасного Києва, піднятися в гори величних Карпат, прогулятися затишними вуличками Львова, насолодитися золотими пляжами Одеси, відвідати величні замки Західної України. Ми допоможемо Вам побачити справжню Україну і всім серцем полюбити її.

Екскурсії по Києву

У Києві популярні як індивідуальні, так і групові екскурсії. Індивідуальні тури у Києві найбільш популярні у іноземних туристів і гостей столиці. У нас Ви можете замовити англомовного гіда недорого і провести кілька годин подорожуючи Києвом за спеціально підготовленим для Вас маршрутом. Найпопулярніші місця серед туристів це:

 • Києво-Печерська Лавра;
 • Володимирський собор;
 • Золоті ворота;
 • Софія Київська;
 • Михайлівський Золотоверхий монастир;
 • Будинок з химерами;
 • Андріївський Узвіз;
 • Андріївська церква;
 • Музей Великої Вітчизняної війни і Батьківщина-Мати;
 • Музей авіації.

У нашій компанії ми проводимо екскурсії по Києву недорого. Вартість залежить від кількості годин роботи екскурсовода, маршруту й транспорту, яким здійснюється переміщення від одного місця до іншого.

Оглядові екскурсії у Києві

Одним з найпопулярніших напрямків серед туристів - це оглядові екскурсії у Києві. У компанії Ваш Водій Ви можете найняти професійного гіда, який допоможе туристам зануритися в неповторну атмосферу Києва і побачити його чудовим, древнім і одночасно вічно молодим, загадковим і навіть містичним.

Багато хто знає, що вік Києва налічує вже понад 1530 років, і він є одним з найпривабливіших міст світу. Не всім відомі багато сторінок його дивовижної історії, а також його неповторні міські легенди. Компанія Ваш Водій організовує пішохідні оглядові екскурсії по Києву. Також можливо провести екскурсію на мікроавтобусі, автобусі або на звичайному автомобілі. Ми покажемо Вам як можливо полюбити Київ: гуляти або їздити його вуличками, заглядати у дворики, підніматися на пагорби або опускатися до його підземних річок. Щоразу це місто буде дивувати Вас.

Автобусні екскурсії по Києву

Компанія Ваш Водій проводить також екскурсії на автобусі. Якщо група туристів налічує понад 10 осіб, то має сенс замовити автобусну екскурсію по Києву і його околицях. Ми пропонуємо комфортабельні автобуси з кондиціонером, телевізором і мікрофоном. Ви зможете з максимальними зручностями подорожувати Києвом на таких автобусах, як Мерседес, Неоплан, МАН, Ютонг та інші.

Також компанія Ваш Водій пропонує наступні екскурсії:

 • авто тури;
 • піші тури;
 • гастрономічні екскурсії;
 • етно-тури;
 • мілітарі-тури;
 • незвичайні екскурсії.

У нас Ви можете також замовити екскурсію у Музей корупції в Межигір'ї (резиденція екс-президента України Віктора Януковича), а також у Чорнобиль (покинуте місто Прип'ять і околиці Чорнобильської АЕС) за найкращими цінами.

Компанія Ваш Водій співпрацює тільки з перевіреними висококваліфікованими екскурсоводами. Ви можете самостійно вибрати тривалість, час початку і відправну точку екскурсії. Більшість екскурсій проводяться українською, російською, і англійською мовами. Якщо Вам би хотілося провести екскурсію на іншій мові, то Вам всього лише потрібно зробити попереднє замовлення мінімум за 3 дні.

Щоб замовити екскурсію у Києві та Україні, заповніть форму замовлення і ми незабаром обов'язково зв'яжемося з Вами!

Замовити зараз
Доступні тури:
Екскурсія до Чорнобилю з компанією Ваш Водій «Зона відчуження» давно не є закритою зоною, однак до цього дня це місце оповите таємницями і міфами
Перейти
Екскурсії до Межигір'я від компанії Ваш Водій Кожен мешканець країни, а також багато іноземців знають про одну з найбільш примітних туристичних
Перейти
Екскурсія до Києво-Печерської Лаври: доторкніться до історичної святині Одна з найбільш популярних екскурсій по місту Києву - відвідування Києво-
Перейти
Парк "Феофанія" - це не просто красиве місце в Києві, це парк, пам'ятник ландшафтного мистецтва національного значення. Особливо багатолюдно тут на
Перейти
ПРО МУЗЕЙ Державний музей авіації України - це найбільші історико-технічні музеї не тільки в нашій країні, а й у Східній Європі. Він був відкритий
Перейти