м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 40.95 UAH
1 EUR: 44.25 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Оренда автобуса

Оренда автобуса з водієм

Оренда автобуса у Києві та Україні

Для перевезення групи людей на різні відстані беруть в оренду автобуси. Така потреба виникає як у компаній, так і у приватних осіб. У компанії Ваш Водій Ви легко знайдете рішення будь-якої задачі, пов'язаної з пасажирськими перевезеннями у Києві та Україні. Завдяки нашій послузі з прокату автобуса, Ви зможете запланувати і реалізувати будь-яку поїздку. Пропонуємо розглянути ситуації, за яких замовити автобус з водієм у Києві, Київській області та по всій Україні, буде найкращим для Вас рішенням.

Туристичні поїздки на автобусі у Києві та по всій Україні

Для організації екскурсійних подорожей особливо підходить оренда туристичного автобуса. Безумовно, щоб нічого не заважало насолоджуватися екскурсією, орендувати автобус потрібно тільки в хорошому технічному стані і з добре доглянутим салоном. При цьому водій повинен бути професійним і ввічливим. При замовленні автобусного туру Ви можете також замовити професійного гіда, який цікаво і захоплююче проведе оглядову екскурсію на автобусі у Києві.

Компанія Ваш Водій співпрацює тільки з досвідченими і перевіреними водіями, а для здійснення автобусних перевезень у Києві ми пропонуємо такі автобуси як Мерседес, Неоплан, Ман та інші. Пасажири будуть відчувати себе в них комфортно й безпечно. Якщо Ви зробите замовлення автобуса у надійної транспортної компанії Ваш Водій, Ви отримаєте справжнє задоволення від поїздки.

Трансфер у аеропорт на автобусі

Якщо ж вам необхідно організувати перевезення групи пасажирів, або делегації з аеропорту або ж / д вокзалу, Ви також можете взяти напрокат комфортабельний автобус. До Ваших послуг наші мікроавтобуси та автобуси від 6 до 74 пасажирських місць.

Розвозка персоналу по Києву та Київській області

Практика відкриття підприємств і організацій у віддаленій частині міста, або у передмісті стає все більш поширеною. Ефективні власники при цьому піклуються про комфортну та безпечну доставку персоналу на робочі місця. В даному випадку оренда мікроавтобуса або автобуса для розвезення персоналу в Київську область допоможе співробітникам своєчасно і без традиційного для години пік стресу дістатися до свого робочого місця. Компанія Ваш Водій пропонує орендувати мікроавтобус або автобус як для невеликого підприємства, так і для компанії з великим штатом співробітників. Ми можемо запропонувати, наприклад, взяти в оренду Мерседес Спринтер на 17 місць або розглянути оренду автобуса Івеко на 31 місце.

Оренда автобуса для весілля

Весілля - одне з найбільш значних подій в житті будь-якої людини. І кожному з нас хочеться зробити цей день незабутнім і дивовижним для всіх гостей. Взяти в оренду автобус з водієм недорого - це найкращий спосіб перевозити учасників урочистої події по місту, щоб їм було зручно, а подорож до пам'яток Києва залишила найприємніші спогади.

Вартість оренди автобуса в Києві

Ми надаємо послуги з оренди автобуса з водієм в Києві на наступних категоріях автобусів:

Категорія автобуса

Трансфер з аеропорту Бориспіль, $

Погодинна оренда, $ за годину

Мінімальний час замовлення

Замістом, $ за км

Мікроавтобус на 12-17 місць

от 39 до 60

от 13 до 20

2  години

от 0,46 до 0,58

Автобус на 28-37 місць

от 90 до 96

от 22 до 24

3  години

от 0,77 до 0,85

Автобус на 41-60 місць

от 96 до 110

от 22 до 24

3  години

0,85

Автобус на 71-74 місць

138

32

3  години

1,10

 

Замовляйте найкращі автобуси у компанії Ваш Водій! Ми гарантуємо комфорт, безпеку й високу якість транспортних послуг!

Замовити зараз
Завантаження...
Зробити запит