м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 7, офіс 7.
1 USD: 39.85 UAH
1 EUR: 42.85 UAH
1 RUB: 0.38 UAH
Увійдіть до свого аккаунту

Оренда автомобіля з водієм

Оренда автомобіля з водієм

Оренда автомобіля з водієм в Києві і Україні

 

Є безліч причин для того, щоб орендувати автомобіль з водієм. Чи плануєте Ви ділову поїздку для себе або свого ділового партнера, з яким необхідно подорожувати по Києву та іншим містам України? Ви хочете познайомитися з життям українських міст, пересуватися в безпеці і з максимальним комфортом? Вам потрібно дістатися до аеропорту чи залізничного вокзалу? Кращим рішенням для кожної з перерахованих ситуацій буде взяти в оренду авто з професійним водієм в компанії Ваш Водій для пересування по Києву, Київській області та по всій Україні.

Оренда авто з водієм є найбільш популярною послугою серед наших замовників і може включати в себе наступні послуги:

- трансфер з аеропорту або ж/д вокзалу;

- трансфер з Києва у інше місто (Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя та інші міста України);

- погодинну оренду автомобіля з водієм в місті Києві та інших містах;

- оренда авто з водієм цілодобово;

- оренда авто з водієм на весілля.

Ми надаємо послуги з оренди автомобілів з водієм на машинах різних класів: від автомобілів представницького класу до бюджетних авто класу економ. Наприклад, у нас можна орендувати Мерседес S класу з водієм для здійснення ділової поїздки Києвом і його околицями, можна взяти в оренду мінівен для розвезення співробітників на підприємства у Київській області, а можна взяти напрокат такий популярний автомобіль як Шкода Октавія для поїздки в Одесу або Львів на вихідні дні. А для тих компаній і організацій, які дорожать своїм іміджем, буде цікава оренда авто бізнес-класу з такими автомобілями як Мерседес Е-класу, Тойота Камрі та інші авто.

Вартість прокату машини з водієм

Всупереч існуючій думці про те, що вартість оренди автомобіля з водієм є занадто високою, ми пропонуємо кваліфіковане і якісне обслуговування за низькою ціною. Наприклад, вартість прокату авто з водієм в Києві класу Стандарт коштує 10 доларів США за годину, а вартість трансферу з аеропорту Бориспіль буде коштувати всього 26 доларів. Ця ціна включає в себе витрати на паливо, плату за паркування та інші витрати, пов'язані з експлуатацією автомобіля. Ціна прокату авто залежить від класу авто, маршруту пересування й часу оренди. Ми пропонуємо в межах міста Києва авто в оренду погодинно, а за межами Києва - оренду, вартість якої розраховується щодо пройденого кілометражу.

Клас автомобіля

Погодинна оренда, $ за годину

Мінімальний час замовлення

За містом, $ за км

Мерседес S  класу

від 23 до 55

2  години

від 0,65 до 1,00

Бізнес

від 15 до 25

2  години

від 0,35 до 0,62

Стандарт

10

2  години

0,34

Мінівен

від 13 до 25

2  години

від 0,45 до 0,80

Компакт

від 8 до 9,5

2  години

від 0,30 до 0,33

Економ

7,9

4 години

0,29

 

Ми раді запропонувати Вам взяти автомобіль в оренду з водієм недорого і при цьому отримати гідний рівень обслуговування.

Оренда авто на цілий день в Києві та Київській області

Якщо у Ваших планах є проведення переговорів з бізнес-партнерами або безліч зустрічей з клієнтами в різних частинах Києва і його околицях, а відволікатися на дорогу немає ні можливості, ні часу, то оптимальним рішенням буде взяти автомобіль напрокат з водієм на цілий день або на добу. Наші досвідчені водії допоможуть Вам правильно скласти маршрут з урахуванням дорожніх заторів, і Ви неодмінно встигнете вирішити безліч своїх бізнес-задач.

Оренда автомобіля з водієм на тривалий час

У разі, якщо Вам потрібно пересуватися по Києву або по всій території України досить тривалий час, а Ви погано орієнтуєтесь на дорогах і не бажаєте ризикувати своїм власним авто на проблемних вітчизняних дорогах, то ми рекомендуємо Вам взяти напрокат машину з водієм на тривалий час. У цьому випадку Вам не потрібно турбуватися про наявність ям на заміських дорогах або про паливо на незнайомих Вам АЗС. Наші кваліфіковані водії чудово знають стан основних магістралей країни або доріг місцевого значення і зроблять Ваші тривалі подорожі безпечними та комфортними.

Англомовний водій в Києві

Загальновідомо, що англійська мова є міжнародною діловою мовою. Переважна більшість іноземних клієнтів говорить англійською. Щоб правильно розуміти розпорядження іноземного замовника і своєчасно їх виконувати, водій повинен володіти англійською мовою. При попередньому замовленні англомовного водія в Києві Ви отримаєте шофера з прекрасним розмовною англійською.

Наші диспетчери надають якісний англомовний сервіс, що дозволяє нам розуміти кожного нашого клієнта. Ваш Водій займає провідні позиції серед компаній, які надають таку послугу як таксі з англомовним водієм. Якщо у Києві ще можна замовити англомовне таксі, то в інших невеликих містах це досить проблематично. Англомовний водій таксі для України є великою рідкістю.

У компанії Ваш Водій така послуга як оренда авто з водієм зі знанням англійської мови доступна для автомобілів представницького (преміум) класу, бізнес-класу і класу стандарт.

Послуги водія з авто має ряд переваг:

- Пересування з професійним водієм, який добре орієнтується у Києві та інших містах України. Вам не потрібно турбуватися про затори - ви завжди приїдете вчасно!

- Відсутність адміністративної та кримінальної відповідальності у разі порушення правил дорожнього руху під час поїздки - це виключно відповідальність водія;

- Водій виконає будь-які Ваші інструкції, пов'язані з пересуванням;

- Підкреслить престиж і високий статус пасажира. Поважні люди вважають за краще їздити з особистим водієм.

Якщо ви цінуєте свій час і потребуєте кваліфікованого обслуговування, звертайтеся саме до нас!

Завантаження...
Зробити запит